-
Neznámý autor
Berchtesgarden
No.: 734Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:51
olej, karton, 38 x 51 cm, malba zachycuje oblast v bavorských Alpách kde stálo známé Hitlerovo Orlí hnízdo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rozbouřené moře
No.: 735Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:52
olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
Neznámý autor
Indický motiv
No.: 736Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:53
malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Indonéský motiv
No.: 737Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:54
tuš, tempera, zlato, papír, 21 x 34,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pivoňky
No.: 738Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:55
olej, sololit, 40 x 34,2 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mona Lisa
No.: 739Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:56
olej, plátno, 70 x 50 cm, klínový rám, soudobá malířská reprodukce slavné Leonardovy malby vzniklé v letech 1503-19, portrétu Lisy del Giocondo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 740Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:57
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
No.: 741Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:58
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Heraldické znamení
No.: 742Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 14:59
podmalba na skle, 25 x 20 cm, rám, dole text: Zur Inbetriebnahme der Linotype Fotosatzanlage bei M S R n.p., Praha, Berthold a Stempel, Wien, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Samurajové
No.: 743Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 15:00
japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chalupy
No.: 744Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 15:01
olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Konvolut dvou čínských akvarelů
No.: 745Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 15:02
akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pohled na Pražský hrad a Karlův most
No.: 945Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 18:22
akvarel, papír, 1978, 52 x 31 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Svatá Magdaléna
No.: 950Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 18:27
podmalba na skle, 29 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Filosof (Portrét staršího muže s plnovousem)
No.: 116Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, pravděpodobně 1. polovina 18. století, 55,5 x 41,5 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva, rentoilováno, místy sedřená malba, restaurováno
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Stařena čtoucí knihu
No.: 114Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 30,5 x 25 cm, rám
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dívka s psíkem a růží - Capodimonte
No.: 280Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
porcelán, v. 70 cm, značeno na podstavci Capodimonte, výška s podstavcem 87 cm, porcelánka Capodimonte je slavná italská manufaktura založená v roce 1743 v Neapoli králem Karlem III. Capodimonte je známá svou výrobou jemného porcelánu, zejména květinových dekorací, sošek, a ozdobných předmětů. Porce…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Portrét starého muže
No.: 226453Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 23. 09. 2024 15:06
tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Projekce
No.: 179059Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:02
combined technique, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dedication below, slightly yellowed, wavy paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
No.: 186104Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:04
pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: k CZK
-
Neznámý autor
Malíř selských motivů
No.: 197728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:18
lithography, 13,2 x 17,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
...a - hoj...
No.: 201123Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:20
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Strom
No.: 213149Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:26
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Cheb
No.: 223795Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:30
litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Vesnice
No.: 231314Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:42
dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
No.: 251459Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 14:54
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Studie stromu
No.: 260167Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 15:08
olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Karlštejn
No.: 274320Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 15:38
lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mlynářka
No.: 275968Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 24. 09. 2024 15:48
oil, canvas, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, consulted and verified by PhDr. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 17 000 - 22 000 Kč CZK
-
Neznámý autor
Český plakát 1890 - 1914
No.: 279815Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 25. 09. 2024 14:16
tisk, papír, 1971, 49 x 69,5 cm, plakát k výstavě, Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha 1971 - 1972, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED