• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv 4: Limbus (Předpeklí).

    No.: 1

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:00

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, rám, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 32: Zrádce vlasti

    No.: 2

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:01

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec: Zpěv 2: Loď duší

    No.: 3

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:02

  • Salvardor Dalí

    (1904-1989)

    Hommage a Leonardo

    No.: 4

    Auction price: 65.000 CZK (2.600 €)

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:03

    suchá jehla, 36 x 50 cm, sign. PD Dalí, rám, č. 183/450

    Current price: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Cesar et Cleopatre

    No.: 5

    Auction price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:04

    lept, akvatinta, 1972, 38 x 47,5 cm, VD DALÍ, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Boj před paní z Malehoutu (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    No.: 6

    Auction price: 22.000 CZK (880 €)

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:05

    suchá jehla na ručním papíře, 1975, 39 x 26 cm, sign. PD Dalí, č. 161/249, viz. poznámky, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 22.000 CZK (880 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Lancelot, konrád Kulatého stolu (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    No.: 7

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:06

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    První setkání (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    No.: 8

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:07

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Smutná garda (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    No.: 9

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:08

    suchá jehla na ručním papíře, 1975, 26 x 39 cm, sign. PD Dalí, č. 161/249, viz. poznámky, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Krvavý brod (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    No.: 10

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:09

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Zebulon (jeden ze souboru plakátů Teatro Museo Figureas k výstavě)

    No.: 11

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:10

    litografie, 1974, 73 x 52 cm, rám, Litografický plakát s námětem z Dalího série Po 50 letech surrealismu k otevření jeho muzea v Figueres (jeho rodné město) ve Španělsku. Litograf: A Manaranche, Vydalo: Tranworld Art Corporation, New York (1974), Tiskárna: Mourlot, Paříž, studied at The Academy of A…

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kvitkimen (čtvercová)

    No.: 12

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:11

    váza, foukané sklo, v. 40, s. 25 cm

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kvitkimen II (kruhová)

    No.: 13

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:12

    váza, foukané sklo, v. 55, s. 20,5 cm

    Current price: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kočičí

    No.: 14

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:13

    váza, foukané sklo, v. 37, s. 25 cm, přiložen certifikát o pravosti, jedna květina má ulomené dva okvětní lístky

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Vitejzis

    No.: 15

    Auction price: 55.000 CZK (2.200 €)

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:14

    váza, foukané sklo, v. 59,5, s. 19 cm

    Current price: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Andre

    No.: 16

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:15

    váza, foukané sklo, v. 55,5, s. 20 cm

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Andre II

    No.: 17

    Planned termination: 14. 10. 2021 20:16

    váza, foukané sklo, v. 51,5, s. 20,5 cm

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Platamón (Řecko)

    No.: 461

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:00

    akvarel, tuš, papír, 1979, 21 x 29,7 cm, sign. PD Albich 79 a na zadní straně Albich 79, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles University in Prague - Art Education subject, member of the art group …

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Mikoláš Axmann

    Krmelec

    No.: 462

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:01

    litografie, 1993, 44 x 41 cm, sign. PD Mikuláš Axman 1993, 2/4, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • David Azuz

    (1942-2014)

    V baru

    No.: 463

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:02

    litografie, 64,5 x 48 cm, sign. PD David Azuz, LD slepotiskové razítko David azuz atelier, č.174/200, vzadu razítko: © P. Sloan, 1979,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Milan Bauer

    Ex libris

    No.: 464

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:03

    lept, 2015, 13 x 7 cm, sign. DU Bauer, č. 91/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Bažant

    Šermíři na ledu I

    No.: 465

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:04

    litografie, 2018, 14 x 10 cm, sign. PD. HZA 2018, č. 33/100

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bažant

    Šermíři na ledu II

    No.: 466

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:05

    litografie, 2018, 14 x 10 cm, sign. PD. HZA 2018, č. 55/100

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét chlapce

    No.: 467

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:06

    uhel, papír, 1903, 40 x 30 cm, sign. PD Al. Belka, rám, na zadní straně popsáno autorem,

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét dívky

    No.: 468

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:07

    uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír,

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét staré ženy

    No.: 469

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:08

    uhel, křída, papír, 1903, 45 x 31 cm, sign. PD Al. Belka, rám,

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Sova

    No.: 470

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:09

    uhel, křída, akvarel, papír, 1903, 38 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám,

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hospoda

    No.: 471

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:10

    olej, lepenka, 1981, 34 x 69, 5 cm, sign. PD Bělocvětov 81, rám, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

  • Karel Bělohradský

    (1916-?)

    Harmonikář

    No.: 472

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:11

    tužka, papír, 1946, 37,5 x 22 cm, sign. LD K. Bělohradský Praha 26 VIII 46, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Benedikt

    No.: 473

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 24. 09. 2021 08:12

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk 10/10, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 2.500 CZK (100 €)