• Adam Jílek

    (1989)

    Láska a jiné potěšení

    No.: 481

    Auction price: 54.000 CZK (2.250 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:00

    olej, plátno, 2019, 110 x 70 cm, sign. vzadu Adam Jílek

    Current price: 54.000 CZK (2.250 €)

  • Vladimír Svoboda

    Dům v květech

    No.: 482

    Auction price: 53.000 CZK (2.209 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:01

    olej, plátno, 1990, 100 x 95 cm, vzadu Svoboda Vl., lišty, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, member of the group Ja

    Current price: 53.000 CZK (2.209 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    No.: 483

    Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:02

    Current price: 47.000 CZK (1.959 €)

  • Michael Aspinall Murka

    Suché slané jezero

    No.: 484

    Auction price: 36.000 CZK (1.500 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:03

    písek, akryl, plátno, 1999, 102 x 75 cm, přiložen certifikát potvrzující, že dílo je originálem aboriginského umělce: vydal TOAAC Sàrl - Australian Dream Space, 2002. Michael Aspinall pochází z jižní Austrálie z Yalata, je členem kmene Pitjantjatjare. Používá kombinaci moderních a tradičních materiá…

    Current price: 36.000 CZK (1.500 €)

  • Andrea Forsterová

    Krajina (diptych)

    No.: 485

    Auction price: 34.450 CZK (1.436 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:04

    kombinovaná technika, olej, plátno, uhel, 2022, 160 x 60 cm, sign. Forsterová , the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 34.450 CZK (1.436 €)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    No.: 486

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:05

    akryl, plátno, 1999, 78 x 65 cm, sign. PD J. Bartoš 99, rám

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Žlutá kytka vadne

    No.: 487

    Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:06

    koláž, kresba ohněm, plátno, 2020, 30 x 40 cm, DU monogr. K, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 26.000 CZK (1.084 €)

  • Vladimír Svoboda

    Vagóny

    No.: 488

    Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:07

    olej, plátno, 2012, 45 x 50 cm, sign. vzadu Svoboda v, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, member of the group Ja

    Current price: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Pocta Klimtovi

    No.: 489

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:08

    akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 50 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    No.: 490

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:09

    kombinovaná technika, sololit, 15,5 x 33 cm, sign. PD Reinerová, rám, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Paříž - Le Grand Boulevard

    No.: 491

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:10

    akvatinta, ručně kolorováno, 1908, 33 x 37,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD 174., na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1866-1949)

    Pohled od Sovových mlýnů

    No.: 492

    Auction price: 10.800 CZK (450 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:11

    olej, karton, 39,5 x 32,5 cm, sign. PD Jaroslav Procházka, rám, na rámu drobná poškození

    Current price: 10.800 CZK (450 €)

  • Robert Indiana

    (1928-2018)

    Polygon: Square

    No.: 493

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:12

    serigrafie, 1997, 40 x 37 cm, na zadní straně popsáno, vydáno a tištěno: Marco Fine Arts, California, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Rozkročený chlapec

    No.: 494

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:13

    uhel, papír, 1895, 59 x 36 cm, sign. PD L Kuba Paris 1895, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner

  • Helena Vanišová

    Tajemství hory

    No.: 495

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:14

    olej, plátno, 1987, 70 x 100 cm, sign. LD Vanišová 87, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Před branou hřbitova

    No.: 496

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:15

    olej, plátno, 2011, 40 x 50 cm, sign. zezadu Vetengl 2011

  • Josef Liesler

    Kuchtík

    No.: 497

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:16

    akvarel, tuš, papír, 1948, 42 x 30 cm, sign. LD Liesler 48, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Josef Velčovský

    Lekníny

    No.: 498

    Auction price: 7.900 CZK (330 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:17

    litografie, 48 x 37,2 cm, sign. PD Velčovský , č. 33/80, rožky nepatrně ohnuté, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Ge…

    Current price: 7.900 CZK (330 €)

  • Josef Velčovský

    Loďky v odlivu

    No.: 499

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:18

    litografie, 35,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Velčovský, č. 42/80, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

  • Zuzana Pernicová

    (1987)

    No.: 500

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:19

    kresba, pauzák, fix, tuš, propiska, 21 x 30 cm, sign. vzadu Pernicová Z

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Nevěsta

    No.: 501

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:20

    olej na plátně fixovaném na sololitu, 2019, 92 x 70 cm, sign. LD O. Coufal 19, rám, Mimořádný malířský zjev, zabývá se figurální malbou a kresbou, přes své mládí je již zastoupen v Galery Anya Tish Houston a v řadě soukromých sbírek po celém světě, vystavuje od roku 1989. Výtvarné tvorbě se věnuje o…

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Andrea Forsterová

    No.: 502

    Auction price: 6.900 CZK (288 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:21

    litografie, papír, 2001, 60 x 45 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2001, A.T., pomačkané rohy, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 6.900 CZK (288 €)

  • Josef Velčovský

    Čas růží

    No.: 503

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:22

    litografie, 38 x 32 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., pravý horní roh nepatrně ohmataný, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The Nat…

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Posmutnělá

    No.: 504

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:23

    pastel, papír, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

  • Schneider

    Dřevaři

    No.: 505

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:24

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD Schneider, rám, shlédnuto a konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Václav Benedikt

    Modrý maják

    No.: 506

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:25

    litografie, 1994, 59 x 43 cm, sign. PD V. Benedikt 94, rám, a.t., vzadu popsámo, dole pod tiskem drobná trhlinka na papíru, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

  • Josef Velčovský

    Větrný den

    No.: 507

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:26

    litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., při horním okraji stopa po přehybu, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, Th…

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Údolí řeky Vinodolčice

    No.: 508

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:27

    akvarelový pastel, papír, 1976, 30 x 42 cm, sign. LD M. Hlobilová, vzadu štítek s popisem,

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Krajina 8/7/10

    No.: 509

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:28

    filtrační papír, oheň, 2004, 58 x 58 cm, DU Klimeš 2004, rám, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Cesta

    No.: 510

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:29