auction history

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Ruce

    No.: 623

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:50

    serigrafie, 70. léta, 41 x 27,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    No.: 622

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:49

    serigrafie, 1977, 41 x 27,7 cm, sign. PD , 32/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Milena Šoltészová

    (1939)

    Déšť

    No.: 621

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:48

    lept, suchá jehla, 1993, 66,5 x 50 cm, sign. PD M. Šoltészová 93, autorský tisk, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak, V. Tittelbach, A. Pelc and R. Ondracek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Association of Free Gra…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Oběti války

    No.: 620

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:47

    akvarel, fix, běloba, tužka, papír, 41,5 x 59,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Matka

    No.: 619

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:46

    akvarel, tuš, běloba, uhel, papír, 41,5 x 59,3 cm, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Pierot

    No.: 615

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:42

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 57/70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Zimní zpěv

    No.: 602

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:29

    olej, plátno, karton, 14 x 12 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Světlé výšky

    No.: 597

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:24

    lept, kombinovaná technika, 1996-97, 80 x 49 cm, sign. LD N. Synecká, 1/1 var. II., na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Zbyšek Sion

    Postava

    No.: 590

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:17

    litografie, 2010, 37,3 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 55/100, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The New Associat…

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vasil Stanko

    Portrét ženy

    No.: 589

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:16

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 30,5 x 24 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Z cyklu Labyrinty

    No.: 588

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:15

    bromostříbrná fotografie, 1985/2014, 24 x 18 (15 x 15) cm, sign. na zadní straně Stanko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Ozvěna

    No.: 585

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:12

    tuš, papír, 19,5 x 20,5 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, studied at The Tertiary School of Film in Cimelice, the disciple of M. Kundera at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Olga Stárková

    Strom života

    No.: 584

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:11

    litografie, 1992, 48 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková 92, 43/50, při horním okraji mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslava Severová

    Třikrát jeden

    No.: 579

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:06

    lept, 2000, 40 x 46 cm, sign. LD Jaroslava Severová , č. 1/90, ohnuté rohy, , the disciple of prof. J. Hornik and V. Tittelbach at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, California Society of Printmakers, the group Geometrie

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama

    No.: 576

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 12:03

    litografie, 18 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Pavel Roučka

    Oblé tvary

    No.: 571

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:58

    litografie, 71 x 56 cm, sign. DU Roučka, 45/75, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Různí autoři

    List k výstavě žáků Zdeňka Sklenáře

    No.: 570

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:57

    litografie, 1979, 70,5 x 54,5 cm, 39/200, kolektivní práce 17 autorů, podepsáni: M. Erazim, J. Walterová, M. M. Šechtlová, M. Lesařová - Roubíčková, L. Kuklík, M. Merhautová, K. Zeman, E. Smrčinová, K. Demel, A. Laufrová, D. Havlíčková, J. Kavan, N. Čančíková, P. Melan, P. Sivko, A. Khunová, při okr…

    Current price: 808 CZK (33 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Pavel Roučka

    Jedna až dvě figury

    No.: 563

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:50

    litografie, 1998, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka, XX/XXX e. a., na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of …

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

  • M. P. Rakovskij

    Kyjev, Andrijijvskij Uzviz

    No.: 561

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:48

    olej, plátno, 1994, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD M. Rakovskij 94, klínový rám, malba zachycuje oblíbenou kyjevskou ulici Andrijijvskij Uzviz, na pozadí se klene Starokyjevská hora s pravoslavným barokním Chrámem sv. Ondřeje, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Jan Parkman

    Ženský akt

    No.: 543

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    bromostříbrná fotografie, 52,5 x 35 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Petr Ptáček

    Sinclair

    No.: 549

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:36

    litografie, 2017, 29 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, 67/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Petr Ptáček

    Oilzum

    No.: 548

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:35

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Petr Pastrňák

    (1968)

    Motýli

    No.: 536

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:23

    litografie, 2014, 26,3 x 22,3 cm, sign. PD Pastrňák 2014,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Werner Opitz

    Lední hokej

    No.: 534

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:21

    serigrafie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 42/100, zašpiněný, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Petra Oriešková

    Venuše a Eros

    No.: 531

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:18

    litografie, 1986, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková 1986, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Eckert at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Neznámá

    No.: 528

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:15

    lept, 1982, 4,8 x 3,2 cm, sign. PD K. Ondreička, č. 96/100, vydala Lira Pragensis, , the disciple of A. Brunovsky

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Nádrže

    No.: 525

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:12

    serigrafie, 1996, 42,3 x 30,3 cm, sign. PD , 40/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Milan Mazanec

    (1950)

    Don Quijote de la Mancha

    No.: 513

    Auction price: 4.600 CZK (184 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:00

    olej, sololit, 2011, 71,5 x 50,5 cm, sign. PD M. Mazanec 11

    Current price: 4.600 CZK (184 €)

  • Alois Moravec

    Hořce a afrikánky

    No.: 510

    olej, sololit, 1968, 35 x 24 cm, sign. PD A. Moravec 68 a na zadní straně Alois Moravec, rám, na zadní straně popsáno autorem a autorovo věnování, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and …

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Alois Moravec

    Kytička

    No.: 509

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 10:59

    olej, sololit, 1983, 35 x 25 cm, sign. PD A. Moravec 83 a na zadní straně Alois Moravec, rám, na zadní straně popsáno autorem a autorovo věnování, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and …