Karel Liška
(1914-1987)
Zima ve Vlachovicích
No.: 710Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:24
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Jan Kutálek
(1917-1987)
El Mariachi
No.: 700Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:14
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Alfréd Kindler
(1925-2019)
Květina ve džbánu
No.: 654Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:28
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
Josef Kadeřábek
(1915-2002)
Z Prahy II
No.: 650Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:24
tempera, lepenka, 32,5 x 44 cm, sign. LD J. Kadeřábek, rám, the disciple of Prof. J. Obrovsky at the Academy of Fine Artists in Prague, member of JUV
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Ludmila Jiřincová
Portrét dámy s motýly
No.: 648Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:22
litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
Ludmila Janovská
(1907-?)
Po dešti
No.: 644Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:21
litografie, 47 x 33 cm, sign. PD L. Janovská, rám, na zadní straně štítek s popisem, razítkem autorky a ČFVU, grafický list posunut mírně do leva v rámu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
James Janíček
Sen
No.: 642Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:19
lept, 1987, 22,5 x 16,5 cm, sign. DU Janíček, pasparta, č. 26/80, studied at The Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, The USA and at the atelier of prof. Sychra, Pukl and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
Karel Chaba
(1925-2009)
Kostelík
No.: 637Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:11
suchá jehla, 1984, 12 x 5,5 cm, sign. PD Karel Chaba 84, č. 6/30, the private study
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Hondius Henricus
Mapa světa
No.: 612Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:46
reprodukce, 52 x 75 cm, rám
Current price: 50 CZK (3 €)
Jan Hendrych
Zeměkoule
No.: 611Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:45
bronz, 1967, v. 30 cm, č. 1/5, uvnitř vlepen autorský štítek: Hendrych 67, 1/5, the disciple of prof. J. Wagner and J.Kavan at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, postgraduate study at the atelier of prof. Hladik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Maria Florianová
Ptáček
No.: 595Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:29
dřevořez, 7 x 5,5 cm, sign. PD Maria Florianová, pasparta
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Marie Dulavová
(1938-2007)
Luční kvítí ve džbánu
No.: 591Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:25
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Koupající se děti
No.: 560Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:54
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
No.: 537Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:31
suchá jehla, 1988, 31 x 23 cm, sign. DU K. Beneš 88, rám, č. 14/100, rámu chybí zadní deska, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
U stolku/Toaleta
No.: 531Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:25
rytina v plastu, 1949, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Beneš 49, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Benedikt
Abstraktní krajina
No.: 519Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:13
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
Petr Nikl
Kocour
No.: 146Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:03
litografie, 2011, 70 x 70 cm, PD, AT
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Tomáš Hřivnáč
Čtyři jezdci Apokalypsy
No.: 127Auction price: 5.000 CZK (209 €)
suchá jehla, 2022, 68,5 x 90 cm, PD, AT
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Estimate: 10 000 - 12 000 Kč CZK
Daniel Ignác Trubač
Svatá rodina
No.: 9Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
bronzové sousoší, 2017, Ø 14, v. 24 cm, značka ledňáček dole
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Estimate: 50 000 – 60 000 Kč CZK
Pavel Trnka
skulptura z cyklu Kosmické doteky
No.: 8Auction price: 217.800 CZK (9.075 €)
broušené, lepené, pískované, leptané, leštěné, optické a barevné sklo, 2018, Ø 27 cm, s dílem jde certifikát
Current price: 217.800 CZK (9.075 €)
Estimate: 250 000 – 300 000 Kč CZK
Renata Štolbová
Odvážná jezdkyně
No.: 7Auction price: 5.000 CZK (209 €)
olej na plátně, 2022, 28,5 x 28,5 cm, autorský rám, LD
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Estimate: 10 000 – 15 000 Kč CZK
Martin Stranka
Believe
No.: 6Auction price: 10.000 CZK (417 €)
archivní autorský tisk, 2016, 48 x 79 cm, v rámu, vzadu, s dílem jde certifikát
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Estimate: 20 000 – 30 000 Kč CZK
Lucie Mösr
Mechárium (terrigema)
No.: 5Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bioaktivní rostlinné terárium; ilustrační foto je z května 2022, Ø 20, v. 25 cm, autorská samolepka
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Estimate: 2500 – 3 000 Kč CZK
Marian Kay
diptych: Loyalty & Betrayal
No.: 4Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Estimate: 40 000 – 50 000 Kč CZK
Oldřich Jelen
Tvář světa
No.: 3Auction price: 47.000 CZK (1.959 €)
14barevná litografie (tisk z kamene), 2017, 109 x 87 cm, v kovově lesklém rámu pod muzeálním sklem, PD, AT 16/86
Current price: 47.000 CZK (1.959 €)
Estimate: 77 000 – 100 000 Kč CZK
Özlem Akin
Franz Kafka
No.: 2Auction price: 15.000 CZK (625 €)
kombinovaná technika, …loutka z nerealizovaného animovaného filmu, 2010–2022, v. 15,5 x š. 25 x h. 12,5 cm, LD, s dílem jde certifikát
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Petr Vaněk
Něco se blíží...
No.: 1Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
vrstvení tvaru svarem, 2017–2018, 135 x 41 cm, vespod
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Estimate: 60 000 – 90 000 Kč CZK
Robert Vano
S Milanem v posteli, Praha 1999
No.: 10Auction price: 7.500 CZK (313 €)
fotografie, digitální tisk, 2022, snímek 45 x 56 na papíře 59 x 84 cm, PD, 2/100
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Pavel Baxa
bez názvu
No.: 14Auction price: 14.000 CZK (584 €)
mísa, do formy tavené sklo, měď, 2020, 36 x 33 cm, dole, s dílem jde certifikát
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Estimate: 25 000 – 35 000 Kč CZK
Martin Váradi
Loď v bouři
No.: 11Auction price: 100 CZK (5 €)
fotografie, digitální tisk, 2022, 30 x 24 cm, PD
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids