auction history

  • Josef Hübsch

    (1862-1933)

    Váza s růžemi

    No.: 244076

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 07. 2020 18:20

    olej, dřevotříska, 56 x 42 cm, sign. LD Hubsch 1928, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Cyril Bouda

    Zátiší s větvičkou

    No.: 245791

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 07. 2020 18:11

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Cyril Bouda

    Na výletě

    No.: 245795

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 07. 2020 18:10

    lept, 11,6 x 3 cm, sign. DU C. Bouda, PF 1949, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Cyril Bouda

    Otevřená kniha

    No.: 245792

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    lept, suchá jehla, 5,5 x 9,7 cm, sign. PD C. Bouda, PF 1946, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci na břehu

    No.: 245793

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 07. 2020 18:09

    dřevoryt, 6,5 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, 40/85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Pohled na město

    No.: 245794

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 07. 2020 18:08

    lept, 7 x 14,5 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    No.: 245796

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 07. 2020 18:06

    lept, 9,2 x 3,8 cm, sign. PD C. Bouda, 26/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Přání k sedmdesátinám

    No.: 245798

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 07. 2020 18:05

    litografie, 1971, 13,5 x 20 cm, sign. PD C. Bouda, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    No.: 244216

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 07. 2020 18:01

    lept, 18,5 x 24,5 cm, sign. PD J. T. Blažek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Karel Oberthor

    Krajina předvečerní

    No.: 230134

    Auction price: 4.200 CZK (156 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:47

    pastel, charcoal, paper, 1963, 94 x 49 cm, signed lower/middle K. Oberthor 63, rám, label on reverse, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Asso…

    Current price: 4.200 CZK (156 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Ivana Kotýnková

    Poezie léta

    No.: 242069

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:46

    oil, canvas, 1998, 70,5 x 70,5 cm, signed lower/right Ivana Kotýnková 1998, rám, verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Estimate: 8 000 - 10 000 Kč CZK

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanci - návrh na plakát

    No.: 241657

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:45

    koláž, karton, 1980, 36,7 x 25,5 cm, film USA, režie: John Lee Thompson, hrají: Anthony Quinn, na zadní straně razítko čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Pra…

    Current price: 1.300 CZK (49 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Hrobníkova šichta

    No.: 234277

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:44

    linoryt, 29,8 x 42 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    No.: 234279

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:43

    linoryt, 36,4 x 49,9 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43016, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Na zdraví

    No.: 245762

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:42

    koláž, papír, 14,7 x 13,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Juraj Čorňák

    Červená krajina

    No.: 244175

    olej, plátno, 1975, 70 x 80 cm, sign. PD Čo 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Hra na křídlovku

    No.: 245763

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:41

    koláž, papír, 13,6 x 17,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Smekáme

    No.: 245761

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:40

    koláž, papír, 21,2 x 15,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Karlův most

    No.: 201041

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    litografie, 1953, 22,5 x 34,5 cm, sign. PD E. Tomanová, 69/200, mírně zažloutlý papír, v horní části mimo tisk protržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The …

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Silák

    No.: 245826

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:39

    koláž, papír, 23,6 x 17,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Otakar Sedloň

    (1885-1973)

    Írán

    No.: 245811

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:33

    alvarel, karton, 1942, 26,2 x 19,2 cm, sign. PD Sedloň 1942, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, K. Masek, J. Preisler, member of SVU Myslbek

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Cirkus

    No.: 243766

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:10

    lithography, 1986, 41 x 57 cm, signed right/lower J. Husáriková, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Ceramics in Teplice and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Karel Beneš

    (1881-1941)

    Na samotě

    No.: 245824

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 07. 2020 18:05

    akvarel, běloba, tuš, papír, 26,6 x 18,9 cm, sign. LD K. Beneš, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Petr Kuba

    Kostlivci

    No.: 244588

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 15:44

    metal relief, 1998, 20 x 21 cm, signed Kuba 98, rám, slightly damaged, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

  • Petr Kuba

    Ptáci

    No.: 244587

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 15:43

    metal relief, 1994, 20 x 21 cm, signed Kuba 94, rám, slightly damaged, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Emma Srncová

    První pusa

    No.: 243299

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 15:40

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    No.: 240946

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 15:26

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Kostky vrženy

    No.: 233505

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:54

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Postava

    No.: 233504

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:53

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pár

    No.: 233502

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:52

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)