auction history

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Nejhorší jen, že už padesát let musím poslouchat ty tvé pesimistické předpovědi, že pro nás žádná loď nepřijde.

    No.: 1411

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:58

    tuš, tužka, papír, 20 x 15 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Kratochvíl

    (1883-1961)

    Letáky

    No.: 1410

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:57

    volné dvojlisty, 19x satirický Leták, il. Zd. Kratochvíl, vyd. E. Bass a F. Borový, Praha, r. cca. 1917-1922, volné dvojlisty, některé lehce potrhány, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Bukovac, B. Roubalik, step-brother of Jan Preisler, member of the group Osma, …

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Marián Vaněk

    Muž se zlomenou lopatou

    No.: 1409

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:56

    tuš, papír, 8,3 x 6 cm, sign. PD Vanek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Marián Vaněk

    Slepec a televize

    No.: 1408

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:55

    tuš, papír, 11,5 x 19 cm, sign. LD Vanek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Marián Vaněk

    Slepec a pes

    No.: 1407

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:54

    tuš, papír, 12 x 32 cm, sign. PD Vanek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Má okno

    No.: 1406

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:53

    tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Slávista

    No.: 1405

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:52

    tuš, papír, 22 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Trosečník

    No.: 1404

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:51

    tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Napište mi to na futro

    No.: 1403

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:50

    tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Záchytná stanice

    No.: 1402

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:49

    tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    Venčení

    No.: 1401

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:48

    tuš, papír, 45 x 33 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Krotitelka v cirkuse

    No.: 1400

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:47

    tuš, papír, 45 x 33,2 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Chovatelka

    No.: 1399

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:46

    tuš, papír, 41,9 x 29,8 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Žena v nebesích

    No.: 1398

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:45

    tuš, papír, 33 x 49,5 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Láska a stud

    No.: 1397

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:44

    tuš, papír, 33,2 x 45 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Počasí život

    No.: 1396

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:43

    tuš, papír, 30,5 x 45 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Kočky

    No.: 1395

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:42

    tuš, papír, 44,5 x 33,1 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Konečná

    No.: 1394

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:41

    tuš, papír, 33,2 x 44,9 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Francouzský sochař

    No.: 1393

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:40

    tuš, papír, 42,5 x 33,1 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Snack bar

    No.: 1392

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:39

    tuš, papír, 33 x 44,9 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Svoboda

    No.: 1391

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:38

    tuš, papír, 33,1 x 45 cm, sign. PU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Oslava

    No.: 1390

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:37

    tuš, papír, 33,1 x 45 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Opilost

    No.: 1389

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:36

    tuš, papír, 32 x 45 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Kočky

    No.: 1388

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:35

    tuš, papír, 44,9 x 33,2 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    No.: 1387

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:34

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Mini-pár

    No.: 1386

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:33

    tuš, papír, 31,4 x 44,9 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Cirkus

    No.: 1385

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:32

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Pistolník

    No.: 1384

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:31

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Cesta do neznáma

    No.: 1383

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:30

    tuš, papír, 33 x 44,8 cm, značeno PD autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Pařík

    Poloakt

    No.: 1382

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2023 16:29

    tuš, papír, 45 x 33 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)