Věra Kotasová
(1939-2019)
Atol II.
No.: 758Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 12:26
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Milan Kohout
Konvolut 4 grafických listů
No.: 728Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:56
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
D. Kočí
Balvany
No.: 726Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:54
černobílá fotografie, 1998, 23 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
D. Kočí
Luční cesta
No.: 723Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:51
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Opar nad krajinou
No.: 722Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:50
černobílá fotografie, 17,5 x 24 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Strom
No.: 721Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:49
černobílá fotografie, 24 x 17,5 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Akt v lese
No.: 719Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:47
černobílá fotografie, 26 x 17,5 cm
Current price: 250 CZK (11 €)
Rudolf Janda
(1907-2000)
Nadzemní vedení
No.: 689Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:17
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Jan Chaloupek
Kahau nosatý
No.: 681Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:09
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
Günter Hujber
Dětská hra
No.: 678Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:06
olej, plátno, 1998, 39 x 24 cm, sign. PD Hujber 98, rám
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Miroslav Hucek
Adolf Born
No.: 676Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:04
bromostříbrná fotografie, 12/1985, 22 x 15,5 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Helbich
V lese VI.
No.: 629Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:17
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Petr Helbich
V lese II.
No.: 624Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:12
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 619Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:07
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 618Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Míla Fürstová
(1975)
Karel Jaromír Erben - Kytice
No.: 606Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 09:54
bibliofilie, 2020, 38,5 x 31 cm, sign. PD Míla Fürstová, rám, il. M. Fürstová, vyd. Odeon, Praha, 2020, limitovaná edice s grafickým listem z balady Záhořovo lože, digitální grafika sign. Míla Fürstová, ex: 59/100, rámováno, vyjmuto z knihy, pův. pevná vazba s obálkou, 165s., výborný stav, Provenanc…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Don Q.
The bird
No.: 549Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 09:00
suchý pastel, papír, 2016, 29,5 x 20 cm, sign. PD Q 2016, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Bartuška
(1898-1963)
Panenka
No.: 507Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 08:15
bromostříbrná fotografie, 21 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Mikoláš Axmann
Tatínek a maminka
No.: 499Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 08:07
litografie, 1992, 48 x 42 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Mikoláš Axmann
Schody do lesa
No.: 498Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 08:06
litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karel Müller
(1899-1977)
3 x Ex libris
No.: 508Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 17:27
3 x lept, rozměry cca 12 x 8 cm, vše signováno, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Petr Minka
(1961)
Pocta Jaroslavu Seifertovi
No.: 496Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 17:15
suchá jehla, 15,2 x 11 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 21/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Minka
(1961)
Údolí smutku Jana Zrzavého
No.: 495Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 17:14
suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 49/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Alena Laufrová
Zasněná
No.: 460Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:39
lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 26/100, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Alena Laufrová
Dr. Ivo Prokop, Ex libris W. J. Götz
No.: 459Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:38
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 10 x 7; 9 x 7 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD Alena Laufrová 78, č. 34/50; č. 26/45, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Alena Laufrová
Profil ,J. Č.
No.: 458Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:37
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 9 x 7; 7,5 x 5.5 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD A. Laufrová 78, č. 32/50, autorský tisk, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Anna Khunová
Dívka mezi tulipány
No.: 423Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:02
lept, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 32/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UVU and The Association of Czech Bibliophilists
Current price: 400 CZK (17 €)
Václav Johanus
Zimní radovánky
No.: 413Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 15:52
2x tuš, koláž, papír, 11,5 x 19; 14 x 15 cm, vzadu opatřeno razítky
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Hlava, Kameraman
No.: 374Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 15:13
serigrafie; tuš, papír, 1979, 17,5 x 12; 11 x 16,5 cm, sign. PD Hořánkek 79; sign. LD Jaroslav Hořánek + věnování, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech G…
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Demel
Čas
No.: 333Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 14:32
lept, 1994, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD KDemel 94, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 900 CZK (38 €)