auction history
LIST OF AUTHORS

  • Neurčený autor

    Vel. gospa od Škarpiela

    No.: 1358

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:36

    litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Neurčený autor

    Rybář

    No.: 1357

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:35

    linoryt, 10,5 x 15 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Neurčený autor

    Spokojenost

    No.: 1356

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:34

    tisk, 2015, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Neurčený autor

    Žena a muž

    No.: 1355

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:33

    tisk, 8,5 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Neurčený autor

    V parku

    No.: 1354

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:32

    tisk, 8 x 13,5 cm, rám, rámeček poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Neurčený autor

    Žena s dítětem

    No.: 1353

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:31

    tisk, 8 x 12,5 cm, rám, rámeček poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Neurčený autor

    Květina

    No.: 1352

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:30

    linoryt, 1991, 19,5 x 9 cm, sign. PD, pasparta, P. F. 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Nebe

    No.: 1351

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:29

    litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hoffmanová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artist…

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Neurčený autor

    Na draka

    No.: 1350

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:28

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD, č. 64/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Klaviatura

    No.: 1349

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:27

    litografie, 15 x 7,5 cm, sign. UD Halla, pasparta, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Eva Křížová - Brýdová

    (1929-1997)

    Kůň

    No.: 1348

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:26

    pastel, akvarel, tuš, papír, 1973, 19 x 17 cm, sign. PD EK, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Neurčený autor

    Klášter

    No.: 1347

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:25

    tuš, papír, 8,5 x 26 cm, pasparta, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Kytice

    No.: 1346

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:24

    litografie, 9,5 x 14,5 cm, sign. UD V. Cidlinský, pasparta, č. 59/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Neurčený autor

    Ulice

    No.: 1345

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:23

    linoryt, 1975, 18 x 12,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • J. Pinc

    Kapr

    No.: 1344

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:22

    akvarel, papír, 1958, 9 x 14 cm, sign. PN J. Pinc 58, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • J. Pinc

    Kostel

    No.: 1343

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:21

    tuš, tužka, papír, 1951, 15,5 x 8 cm, sign LD J. Pinc 51, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Neurčený autor

    Kapela

    No.: 1342

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:20

    akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jarmila Čermáková

    (1934)

    Chrám sv. Víta

    No.: 1341

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:19

    litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Kočka

    No.: 1339

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:17

    lept, 8 x 8 cm, sign. PD, rám, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Památce velkého herce Jaroslava Průchy

    No.: 1338

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:16

    litografie, 28 x 24 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Celina Merle

    Portrét muže

    No.: 1337

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:15

    uhel, pastel, papír, 1882, 39 x 31,2 cm, sign. PD 1.Jan 1882 Selina Merle, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Stanislav Pojer

    (1931)

    Poděbrady

    No.: 1336

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:14

    tempera, papír, 16 x 20 cm, sign. PD L. Pojer 87, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem a razítkem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 401 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • František Volf

    (1897-1983)

    Zimní krajina

    No.: 1335

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:13

    akvarel, tuš, papír, 1957, 15 x 20 cm, sign. PD F. Volf 57, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • V. Fanta

    Kostelík

    No.: 1334

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:12

    olej, plátno, 1988, 50 x 30 cm, sign. LD Fanta V., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Bára T.

    Oslava slunce

    No.: 1333

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:11

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bára T. 97, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    No.: 1332

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:10

    olej, dřevotříska, 34 x 25,5 cm, sign. PD J. Friš, rám, dole text: Je to sice trošku krátké, ale máme přeci teprv první zkoužku!, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Modrý traktor

    No.: 1320

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:40

    digitální fotografie, 28,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Zelený traktor VI.

    No.: 1319

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:39

    digitální fotografie, 29 x 38,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Zelený traktor V.

    No.: 1318

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:38

    digitální fotografie, 29,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Zelený traktor IV.

    No.: 1317

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:37

    digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.