auction history

    Kostel

    No.: 277988

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:04

    voskový pastel, papír, 20,8 x 14,9 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

    Věž mezi stromy

    No.: 277986

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 20:00

    voskový pastel, papír, 16,4 x 20,7 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Muž s bradou

    No.: 277985

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 19:58

    voskový pastel, papír, 21,5 x 15,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce,

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Růže

    No.: 277124

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2023 18:56

    litografie, 1977, 22,3 x 17,2 cm, sign. DU Beneš 77, pasparta, a.t., pasparta lehce zažloutlá, textilní páska kolem pasparty se místy lehce odlupuje, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga XIV st.

    No.: 269962

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 21:24

    ocelorytina, 1960, 6 x 6,7 cm, značeno v desce PD Švengsbír 60, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jiří Mocek

    Jan Amos Komenský

    No.: 265826

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:12

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jiří Mocek

    František Palacký

    No.: 265825

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:10

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    Rudolf II.

    No.: 265823

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:09

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jiří Mocek

    Karel Hynek Mácha

    No.: 265824

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:08

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    bratři Čapkové

    No.: 265821

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:05

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Karel IV.

    No.: 265822

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:04

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Houslisti

    No.: 264700

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 18:30

    ocelorytina, 1979, 12,5 x 17,1 cm, sign. DU K. Beneš 79, pasparta, č. 25/200, v grafice drobounké nahnědlé skvrnky, na spodním okraji uprostřed pasparty měkolik skvrn, textílie po obvodě pasparty otřepená, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague,…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Štech

    (1908-1982)

    Dělník

    No.: 268060

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 22:52

    lavírovaná tuš, papír, 12,2 x 7,8 cm, monogr. PD ŠK, pasparta, papír zažloutlý, pasparta i páska zažloutlé a zašlé, , studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Pra…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Ludmila Mazancová

    Masopust

    No.: 268056

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 22:46

    akvarel, tuš, papír, 22,3 x 17,6 cm, sign. PD Mazancová, pasparta, pasparta zašpiněná,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Pražský hrad (PF 1938)

    No.: 269528

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 22:38

    dřevoryt, 1937, 15 x 11,3 cm, značno v desce DU M, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kytara

    No.: 269473

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 22:30

    dřevořez, 1970, 14,9 x 7,5 cm, DU u okraje papíru jaroslav Šváb, X 3, 1970, nepatrně pokrčený papír, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klu…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Libor Beránek

    Vážka

    No.: 268632

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 21:38

    lithography, 2017, 21,4 x 32 cm, sign. lower/right Libor Beránek 2017, no. 101/200,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Václav Jícha

    (1874-1950)

    Stavení v údolí

    No.: 268544

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 21:34

    watercolor, white, paper, 33 x 44 cm, sign. lower/right V. Jícha, rám, small scratches on the frame, , studied at The Czech Pedagogical Institution in Brno, member of JUV and SVUM

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 262684

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 21:08

    lept, mezzotinta, 21 x 23,5 cm, sign. PD V. Röhling, značeno v desce LD V. Röhling, rám, mírně zažloutlý papír, rám otlučený, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Portrét T.G. Masaryka

    No.: 260072

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 20:42

    litografie, 29 x 21,8 cm, rám,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

    Kopretiny ve váze

    No.: 249547

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 19:58

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Portrét muže

    No.: 278245

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 18:29

    uhel, papír, 50,5 x 31,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • O. Malínová

    Muzikanti

    No.: 278219

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 18:03

    akvarel, uhel, papír, 1937, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Malínová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Harant

    (1983)

    No.: 278216

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    pastel, papír, 2013, 27,8 x 21 cm, sign. PD Harant 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Pavel Lisý

    Triga

    No.: 278218

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 18:02

    tuš, papír, 38,2 x 26,7 cm, sign. PD P. Lisý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Mužský akt

    No.: 278217

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 18:01

    tužka, papír, 43 x 30 cm, sign. PD VHejna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Sedm …

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • T. Pánek

    Poslední sníh v Berouně

    No.: 278180

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2023 18:05

    uhel, papír, 1987, 45 x 31,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Václavské náměstí

    No.: 278158

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 19:02

    litografie, 1945, 21 x 17 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - Char…

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jan Šmejkal

    Les

    No.: 278154

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 19:01

    dřevoryt, 1978, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD Šmejkal J. 78, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Ve stromořadí

    No.: 278153

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 18:57

    dřevoryt, 35 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, č. 44, monogr. na desce P.Š., poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids