Vladislav Röhling
(1878-1949)
Kostel
No.: 263490Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:34
lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Hrubý
Na parapetu
No.: 262687Auction price: 160 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:32
Current price: 160 CZK (7 €)
Josef Hrubý
Zkroucený strom
No.: 262686Auction price: 160 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:30
Current price: 160 CZK (7 €)
Josef Hrubý
Viadukt
No.: 262685Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Vladimír Komárek
Tři čepice
No.: 262312Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:26
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Obličeje
No.: 262131Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:24
serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Kytice růží
No.: 262130Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:22
suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Otakar Procházka
Střechy
No.: 260216Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:20
dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Miroslav Stuchlík
Stvůra
No.: 260214Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:18
lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Applied Graphic at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Antonín Procházka
(1882-1945)
Muzikanti
No.: 259921Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:16
suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Pavel Kopp
Palermo - rybí trh
No.: 257030Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:14
fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval popr…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jana Reinerová
Ještěd
No.: 255416Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:12
litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Jana Reinerová
Třeboň
No.: 255415Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jana Reinerová
Kaliště
No.: 249521Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:08
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 900 CZK (38 €)
W. Holl
Lord Mansfield
No.: 242412Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:06
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
W. Holl
The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.
No.: 242411Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:04
mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
U stanice Vranduk
No.: 239063Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
No.: 281805Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:23
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Patrícia Ficková
Z kukuričného pola
No.: 257058Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 16:52
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Stanislav Sedlář
(1900-?)
Krajina s potokem
No.: 281833Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:55
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
František Sádovský
(1909-1992)
No.: 279830Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:54
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Přehrada
No.: 281828Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:33
Current price: 200 CZK (9 €)
Pohled na vesnici
No.: 278933Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:29
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Kahoun
Silnice
No.: 281793Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:16
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Kahoun
Stavení
No.: 281794Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:15
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Hrádek
(1904-1999)
Údolí řeky
No.: 281791Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:08
Current price: 300 CZK (13 €)
V. J. Černý
Řeka
No.: 281796Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:01
Current price: 100 CZK (5 €)
Josef Šefelín
Jak se střílelo dříve………
No.: 209406Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:16
Current price: 20 CZK (1 €)
Jaromír Schoř
(1912-1992)
Studie
No.: 216931Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:15
Current price: 100 CZK (5 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Portrét mladé ženy
No.: 281815Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:14
Last auctioneer: ID4**2 History of bids