auction history

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Syčící plameny na koksové haldě

    No.: 810

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:56

    lept, 47,5 x 34,5 cm, sign. PD V. Röhling, zašpiněný, poškozený, pokrčený papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Červený turbovirník

    No.: 807

    Auction price: 13.800 CZK (493 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:53

    akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Lukasor 11, rám, the disciple of prof. J. Naceradsky at The University of Technology in Brno

    Current price: 13.800 CZK (493 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Válcování oceli

    No.: 806

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:52

    lept, 34,5 x 38 cm, sign. PD V. Röhling, zašpiněný, pokrčený papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Slévání oceli

    No.: 805

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:51

    lept, 47,5 x 34,5 cm, sign. PD V. Röhling, zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Noční nálada s vysokými pecemi

    No.: 803

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:49

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Salaš

    No.: 794

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:40

    měkký kryt, 30,5 x 41,45 cm, sign. PD Pukl, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Schusser at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Dagmar Černá

    Děvčata v lidových krojích

    No.: 789

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:35

    uhel, papír, 40,7 x 27,5 cm, sign. PD Dagmar Černá, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Svolinský at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Ladislav Kuklík

    Ženský akt

    No.: 788

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:34

    akvatinta, 1975, 20,2 x 14,1 cm, sign. PD Ladislav Kuklík 1975, 98/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ukřižovaná

    No.: 775

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:24

    bromostříbrná fotografie, 14,5 x 10,8 cm, značeno PD slepotiskovým razítkem Drtikol, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU

    Current price: 8.000 CZK (286 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jakub Krejčí

    Chápavá hlava

    No.: 773

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:19

    litografie, 1992, 33,5 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Podhůří

    No.: 762

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:08

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD VStein, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.400 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Karel Beneš

    Flétniska

    No.: 756

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:02

    litografie, 18 x 16 cm, sign. DU KBeneš, rám, 79/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Jiří Slíva

    Mašinka

    No.: 755

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:01

    litografie, 11 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, 50/130, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Jan Spáčil

    (1892-1982)

    Pražská ulice

    No.: 754

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 02:00

    akvarel, papír, 28 x 20 cm, sign. PD Jan Spáčil, rám, na malbě drobná poškození, na rámu drobné oděrky, , the disciple of A. Kalvoda, J. Setelik

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Svätopluk Mikyta

    (1973)

    No.: 752

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:58

    pastelka, papír, 19,5 x 21 cm, sign. na zadní straně Mikyta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Jan Hísek

    Srdce

    No.: 751

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:57

    mezzotinta, 2006, 16,2 x 12 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, a. e. (XIII/XX), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • Jan Hísek

    Zjevení Janovo VII.

    No.: 750

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:56

    mezzotinta, 1998, 29,6 x 15,6 cm, sign. PD Jan Hísek 1998, a. t. (III/XX), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Řeřicha

    Maska

    No.: 734

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:40

    olej, karton, 47 x 34 cm, sign. PN Řeřicha, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Obchod s nábytkem

    No.: 732

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:38

    tempera, běloba, tuš, karton, 1965, 17,3 x 39,6 cm, sign. PD A. Čermáková, LD značeno razítkem 6. X. 1965, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Ladislav Postupa

    Vynález

    No.: 731

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:37

    bromostříbrná fotografie, 60 x 49,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Ladislav Postupa

    Metamorfosa čtverce

    No.: 730

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:36

    bromostříbrná fotografie, 51,5 x 48,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    List

    No.: 729

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:35

    bromostříbrná fotografie, 58 x 52 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně pokrčený a natržený (2cm) papír, oříznuto, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Procházka

    Postavička

    No.: 713

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:19

    akvarel, tuš, ruční papír, 1974, 42 x 29,5 cm, monogr. LD P. 74, PD věnování z roku 1977, místy mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • František Podešva

    (1893-1979)

    Tři králové

    No.: 711

    Auction price: 1.300 CZK (47 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:17

    akvarel, tuš, papír, 1972, 29,2 x 21,3 cm, sign. PD Fr. Podešva Solaň 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, J. Bukovac and A. Brömse at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Bohumil Ullrych

    Dívka na dece

    No.: 707

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:13

    akvarel, papír, 1937, 42,5 x 58 cm, sign. LD B. Ullrych 37, kartonová pasparta, pasparta zašpiněná, ,

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    No.: 706

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:12

    akvarel, papír, 1940, 48 x 60 cm, sign. LD B. Ullrych 40, papír mírně zažloutlý, ,

  • Bohumil Ullrych

    Dívka na břehu jezera

    No.: 705

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:11

    olej, papír, 1940, 40 x 50,3 cm, sign. PD Ullrych 1940, ,

    Current price: 1.800 CZK (65 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Karel Molnár?

    Kuřácké zátiší

    No.: 699

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 01:05

    olej, karton, 17,2 x 24,6 cm, na zadní straně popsáno: Molnár školní práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Lubomír Štefka

    Přízrak krajiny

    No.: 687

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:53

    tempera, běloba, tuš, papír, 39,9 x 28,3 cm, jemně odřený papír v rozích, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    No.: 683

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 00:49

    barevná fotografie, 1974, 60,5 x 50 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu, vystaveno na Folosalonu Vítkovice, mírně pokrčený a při levém okraji natržený papír (1cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná