auction history
LIST OF AUTHORS

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Insect Trio

    No.: 24

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:23

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 36/55, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.600 CZK (192 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Přípitek v trenkách

    No.: 12

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:11

    litografie, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 9/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Cabernet Hero

    No.: 10

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:09

    litografie, 2022, 15 x 11 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 3/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Café Poesie (Prévert)

    No.: 8

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:07

    litografie, 2022, 16 x 10 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 3/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Adam + Eva + Víno

    No.: 6

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:05

    litografie, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 47/100, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Vzhůru do oblak

    No.: 1

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:00

    litografie, 2020, 48,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 82/120, the private study

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Neurčený autor

    Mořský svět

    No.: 83

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:14

    serigrafie, 1982, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD 82, a.t., nahoře mimo tisk dvě drobné žluté skvrnky,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Neurčený autor

    Akt na koni

    No.: 59

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:04

    etching, 1985, 20,8 x 28 cm, signed RD illegibly 85, pasparta, 23/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Neurčený autor

    Učedníci pod Golgotou

    No.: 57

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:00

    barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Neurčený autor

    Barbora

    No.: 41

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:57

    lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Lesní zátiší

    No.: 61

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:22

    akvarel, papír, 21,5 x 30,5 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Neurčený autor

    Indián s henryovkou

    No.: 50

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:12

    akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Krajina

    No.: 38

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:04

    tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Sklopený zrak

    No.: 33

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:00

    tužka, papír, 54,7 x 44,4 cm, pokrčený papír na okrajích, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Sklopený zrak

    No.: 32

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:58

    tužka, papír, 45,1 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Neurčený autor

    Ves u přehrady

    No.: 31

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:56

    akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neurčený autor

    Petrov

    No.: 24

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:50

    akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Neurčený autor

    Lanškroun

    No.: 21

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:46

    tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Česká krajina

    No.: 13

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:36

    pastel, uhel, papír, 31,1 x 47,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Krajina s poli

    No.: 12

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:34

    akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Neznámý autor

    V lese

    No.: 11

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:32

    tempera, běloba, papír, 44,1 x 39,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Pobřeží

    No.: 10

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:30

    tempera, běloba, papír, 42,8 x 60,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Krajina s Řípem na pozadí

    No.: 9

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:28

    olejová tempera, papír, 43,8 x 59,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Neurčený autor

    U moře

    No.: 8

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:26

    watercolour, tempera, paper, 1943, 31,6 x 42,8 cm, signed LD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Neznámý autor

    Akt dívky s listem

    No.: 71

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:46

    olej, karton, 35,5 x 24,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Svatý František Borgiáš

    No.: 70

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:44

    podmalba na skle (kombinovaná technika), 21 x 14 cm, rám, Je patronem: proti zemětřesení. Atributy: Bývá znázorňován v řeholním hábitu, u sebe má knihu, umrlčí lebku, vévodský klobouk nebo korunu. V Praze na Karlově mostě je sousoší sv. Františka Borgiáše z r. 1710, směrem k Národnímu divadlu, mezi …

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Svatá Filoména

    No.: 69

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:42

    podmalba na skle (kombinovaná technika), 21 x 15 cm, rám, Žila v 2. nebo 3.století. Když zemřela, bylo jí kolem čtrnácti let. Její ostatky našli archeologové roku 1802 v Priscilliných katakombách. Zjistili o ní jen to, že se jmenovala Filomena a že byla mučednice. Roku 1805 byl kanovník Francis de L…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Memento mori

    No.: 68

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:40

    podmalba na skle, 35 x 30 cm, zdobený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Neurčený autor

    Věž pod sněhem

    No.: 63

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:30

    olej, překližka, 48,5 x 39 cm, sign. PD Morávek ?, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Neurčený autor

    Krajina se snopy

    No.: 55

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:26

    tempera, běloba, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.