auction history

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně v krajině

    No.: 947

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 05:13

    litografie, 25,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Sedláček, zažloutlý papír, na papíře v dolní části skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    V baru

    No.: 946

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 05:12

    dřevoryt na japanu, 1935, 39,8 x 32 cm, sign. PD V. Polášek 35, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar A…

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Tři jízdní kola (Ex libris

    No.: 943

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 05:09

    zinkografie, 1944, 8,5 x 5,2 cm, značeno v tisku Kamil L, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Uherské Hradiště

    No.: 940

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 05:06

    litografie, 1975, 21 x 45 cm, sign. PD B. Krátky 75, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the graphic atelier of prof. …

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Podzimní krajina

    No.: 939

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 05:05

    tempera, sololit, 42 x 55 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž se psem

    No.: 938

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 05:04

    tuš, běloba, papír, 22 x 15,5 cm, monogr. na zadní straně AB., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Bojovník Irokézů

    No.: 936

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 05:02

    litografie, 20 x 10,8 cm, sign. PD KaToman, pasparta, č. 17/23, II.stav, vzadu nalepen štítek Dílo, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Západ slunce

    No.: 934

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 05:00

    litografie, 25,8 x 31,8 cm, sign. PD J. Valečka, , the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Aranka Červená

    (1950)

    Zátiší s citronem

    No.: 925

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 04:51

    olej, karton, 18 x 25 cm, sign. PD A. Červená, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Josef Mžyk

    Akty

    No.: 914

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 04:40

    litografie, 2009, 40 x 47 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, č. 10/150, , the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar

  • J. Šimek

    Nakládání sena

    No.: 906

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 04:32

    olej, plátno, 48 x 66 cm, sign. PD J. Šimek, rám, na rámu poškození,

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Procházka

    Karlův most

    No.: 905

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 04:31

    olej, plátno, 50 x 61 cm, sign. LD Procházka, rám, na rámu oděrky,

  • Karel Oberthor

    Milenci na návsi

    No.: 903

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 04:29

    litografie, 1961, 42 x 31 cm, sign. SD K. Oberthor , při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associa…

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Ptáček s píšťalkou

    No.: 895

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 04:24

    kvaš, papír, 17 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Bledule

    No.: 896

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 04:22

    kvaš, papír, 18,5 x 22 cm, sign. PD Kudláček, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt na poli

    No.: 876

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 04:02

    akvarel, papír, 1944, 38 x 45,5 cm, sign. PD B. Ullrych 44, ,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Princezna Drdolína

    No.: 870

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:56

    tempera, papír, 1990, 36,5 x 29 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 144, na zadní straně popsáno, při horním okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of …

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Truhlář a světýlka

    No.: 869

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:55

    tempera, papír, 1990, 39,5 x 29,5 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 103, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Vodrazka at The Secondary …

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Dobrý vodník Vokáč

    No.: 868

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:54

    tempera, papír, 1990, 38,7 x 28,5 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 73, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Vodrazka at The Secondary S…

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim

    No.: 867

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:53

    tuš, papír, 1970, 28 x 39 cm, sign. LD Vojt. Sedláček 17./5. 70, rám, na zadní straně popsáno: 29. dubna 1971, Čs. spisovatel, Praha 1, Národní tř., Paní M. Štolcová, osobně od prof. Sedláčka, pasparta poškozena, chybí sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Prei…

    Current price: 2.100 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Josef Pešan

    (1899-?)

    Z Holešovic, u mlýnů

    No.: 862

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:48

    lavírovaná tuš, karton, 1941, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Josef Pešan, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Josef Liesler

    Ptáček

    No.: 856

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:42

    litografie, 1986, 27 x 21,8 cm, sign. PD Liesler 86, 27/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    No.: 846

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:32

    lept, 1998, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Istler 98, č. 157/200, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Jan Zrzavý

    Stojící akt s vodopádem

    No.: 841

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:27

    ofset, 1959, 18,7 x 12,8 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jan Zrzavý

    Duchové mnichů

    No.: 840

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:26

    ofset, 1959, 18,6 x 12,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Jan Zrzavý

    Král a královna

    No.: 839

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:25

    ofset, 1959, 19 x 12,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Jan Zrzavý

    Skalní krajina

    No.: 838

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:24

    tužka, papír, 6,5 x 10 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Jan Zrzavý

    ExLibris Eva a Jaroslav Pittrovi

    No.: 837

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:23

    tužka, papír, 11 x 7,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Jan Danzig

    (1995)

    Rozhovor červené s modrou

    No.: 836

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:22

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 100 x 50 cm, sign. vzadu Danzig 18

    Current price: 2.600 CZK (93 €)

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Národní divadlo

    No.: 833

    Auction price: 3.200 CZK (115 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 03:19

    akryl, plátno, 2104, 30 x 40 cm, sign. vzadu Molín

    Current price: 3.200 CZK (115 €)