auction history

    Jan Křtitel

    No.: 21

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:20

    mědirytina, 10,6 x 6,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • František Müller

    (1833-1917)

    Die Verfuchung Chrifti

    No.: 20

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:19

    mědirytina, 18 x 13 cm, značeno na kameni LD Fr. Müller invt, PD A. Pickel sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Akademie der bildenden Künste in Munich

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Joseph Kopetzký

    St. Johann v. Nep

    No.: 12

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:14

    kolorovaný mědiryt, 11,5 x 8 cm, značeno DU Prag bei Joseph Kopetzký, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Joseph Kopetzký

    S. Anna

    No.: 13

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:12

    kolorovaný mědiryt, 11,5 x 8 cm, značeno DU Prag bei J. Kopetzký, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Sebastian Klauber

    (1700-1768)

    Madona

    No.: 10

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:09

    mědirytina, 10,4 x 6,5 cm, značeno PD Kluber Cath. Sc. Aug. V., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • J. Kepne

    St. Anna

    No.: 9

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:08

    mědirytina, 11,5 x 7,6 cm, značeno PD J. Kepne, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Kateřina Sienská

    No.: 8

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:07

    mědirytina, 16 x 7,4 cm, značeno LD Wil. Kandler pinx. Romae PD Ausführung u Stich d. Manz Kunst Verlag, text: ,,Meister! Du welst, was ich will, dals ich keinen andern Willen habe als den Deinigen, kein anderes Berz, als das Deine., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Waldher…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Johann Wilhelm Baumann

    Christus

    No.: 1

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:00

    mědirytina, 9 x 7,5 cm, značeno na desce LD Carlo Dolce pinr. PD W. Baumann sculp., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Stromy u jezera (ex libris Vladimír Kotek)

    No.: 156

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 19:14

    dřevoryt, 9,5 x 8,4 cm, sign. PD Kuneš, pravý dolní roh papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

    Zkroucený strom (ex libris V. Hrnčíř)

    No.: 153

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 19:11

    dřevoryt, 8,9 x 6,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 260 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Karel Kuneš

    (1920-1997)

    Kostel (ex libris M. Hartl)

    No.: 145

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 18:54

    dřevoryt, 9,6 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Hrad (ex libris Břetislav Peterka)

    No.: 142

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 18:48

    kolorovaný dřevoryt, 10,2 x 8,3 cm, DU monogr. KK, lehce zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Osvícená (ex libris C. Šťastný)

    No.: 105

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:38

    dřevoryt, 13 x 8,3 cm, sign. PD Jan, značeno LD v desce JD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Ex libris Josef Hladký

    No.: 97

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:22

    dřevoryt, 6,9 x 5,8 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Ruka (ex libris Ing. O. Hradečný)

    No.: 93

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:14

    dřevoryt, 8,8 x 4,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Kůň (ex libris FŠ)

    No.: 72

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:04

    dřevoryt, 1942, 6,3 x 8 cm, sign. PD B. Hanš 42, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Hermés (ex libris Jar. Drvota)

    No.: 71

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:02

    dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD Kuneš, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Obličej (ex libris S. Hlinovský)

    No.: 58

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:54

    suchá jehla, 9 x 4,8 cm, sign. PD Hlinovský 1960, č. 18/30, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Svatá Marie (ex libris Boh. Hradečný)

    No.: 52

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:50

    dřevoryt, 9,6 x 5,5 cm, pravý horní roh papíru ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Valach (ex libris Božena Hezká)

    No.: 49

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:44

    dřevoryt, 10,4 x 5,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Květina (ex libris Jiřina Beránková)

    No.: 46

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:40

    dřevoryt, 5,9 x 3,5 cm, sign. PD Doležal, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Margarétky (ex libris Krupková M.)

    No.: 45

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:38

    dřevoryt, 6,5 x 3,6 cm, sign. PD Doležal, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Květiny (Kniha Jos. Hladkého)

    No.: 43

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:34

    zinkografie, 1917, 10,2 x 5,9 cm, monogr. LD v desce MA; 1917, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Antonín Doležal

    (1900-1968)

    Květiny (ex libris Otakar Kuliš)

    No.: 37

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:24

    dřevoryt, 10 x 3 cm, sign. PD Doležal, na jednom místě u dolního okraje nepatrně pokrčeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Žába (Kniha Jožky Bati)

    No.: 36

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:22

    litografie, 7 x 5,3 cm, nepatrně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Kostel (ex libris F. Kozák)

    No.: 87

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:50

    dřevoryt, 1925, 13,9 x 9,2 cm, značeno v desce LD nečitelný monogr. a rok 25, zažloutlý papír, PD na grafice bledá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • František Pavelka

    (1864-1948)

    Sultánova milenka (ex libris Jan Žižka)

    No.: 83

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:45

    lept, akvatinta, 1933, 8,5 x 7,1 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • František Pavelka

    (1864-1948)

    Harém (ex libris Luděk Dohnal)

    No.: 84

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:44

    lept, akvatinta, 8,6 x 7 cm, na papíru dvě zažloutlé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Arnošt Hrabal

    (1886-1969)

    Sv. Jan Nepomucký (ex libris dr. Jan Bartoš)

    No.: 74

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:24

    dřevoryt, 1934, 10,5 x 5,6 cm, zezadu papíru je autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Moravian Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Kostel sv. Bartoloměje v Plzni (ex libris Josef Legát)

    No.: 70

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:20

    dřevoryt, 10 x 7,6 cm, pravý dolní růžek papíru přeložený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)