auction history

  • Josef Liesler

    Arch známek Celostátní výstava poštovních známek Brno 74

    No.: 250958

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 22:16

    ocelorytina, 20 x 26,5 cm, na vrchním okraji papíru raženo: 31 174; 82840, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Řehoř Mendel

    No.: 249273

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 21:44

    mědirytina, 6,5 x 4 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Lear - Kordelie (Ex libris Ilja P)

    No.: 239006

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 21:20

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,5 cm, sign. V. Pechar 91, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Hamlet - Ofelie /Ex libris Rudolf J)

    No.: 239005

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 21:18

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,1 cm, sign. V. Pechar 91, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Romeo a Julie (Ex libris Hana M)

    No.: 239004

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 21:16

    dřevoryt, 1991, 9 x 6,1 cm, sign. V. Pechar 91, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pravda vítězí (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 237487

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 21:02

    dřevoryt, 1944, 11 x 7 cm, sign. PD Kuneš, vzadu popsáno, zažloutlý papír,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    No.: 228852

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 19:46

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji města

    No.: 218500

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 19:00

    tužka, papír, 32,7 x 44,5 cm, sign. LD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Associati…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Ex libris pro Filosofskou historii

    No.: 217247

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 18:28

    zinkografie, 1905, 7,8 x 6,5 cm, vzadu popsáno, , the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Konvolut kreseb

    No.: 209611

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 18:16

    7x tužka, papír, 1x tuš, papír a 1x pero, papír, vše sign. Holler, , the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV and …

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Halena

    No.: 208855

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2022 18:12

    linoryt, 20 x 17,3 cm, sign. DU V. Kotasová, , the disciple of prof. A. Kucera, V. Navratil, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    U stolu

    No.: 265033

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:39

    tisk, 1971, 16,3 x 25,5 cm, sign. PD 1971 N. Synecká, č. 200/200, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Nove…

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Léto

    No.: 226888

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:37

    lept, 7,4 x 7,6 cm, sign. PD P. Melan, 21/100, znečištěný papír po stranách tisku, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Polasek, J. Mahelka, J. Trnka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Lubomír Manda

    Pohled na Karlův most

    No.: 206675

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:31

    lept, 2016, 5,7 x 10,6 cm, sign. PD L Manda, 4/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Motýli a břitva

    No.: 265028

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:24

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Fontána s žábou

    No.: 211095

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:23

    steel engraving on hand-made paper, 15 x 7,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Acaropsis sollers

    No.: 265044

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:21

    litografie, 8,6 x 13,2 cm, sign. PD Holý, č. 146/200, PF 1980 Karel Samšiňák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Zámecká studna s holuby

    No.: 255474

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:18

    ocelorytina na ručním papíře, 18,5 x 7,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Štefánikův most

    No.: 231396

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:17

    litografie, 1957, 28,7 x 46,4 cm, sign. PD Václav Hejna 1957, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Associa…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Sběračky brambor

    No.: 246122

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:16

    dřevoryt, 1990, 16 x 17 cm, sign. PD Vladimír Hadomský 1990, 10/38, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Vladimír Böhm

    Domažlice

    No.: 137150

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:03

    wood-cut, 1981, 25,3 x 18,7 cm, signed RD Böhm 81, 90/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Bedřich Smetana

    No.: 265060

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2022 18:01

    tisk, 1923, 40,5 x 32,5 cm, značeno PD v tisku F.B, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Prostřený stůl

    No.: 265043

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2022 18:20

    tužka, papír, 20,7 x 23 cm, sign. PD Bož. Vejrychová-Solarová, při pravém okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • J. Dor

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 254690

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2022 18:10

    akvarel, běloba, tužka, papír, 1934, 21,5 x 14,5 cm, sign. LD J. Dor 34

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Číhal

    Pohled z okna domu čí. 322 na starý a nový Chodov 15.2. 1994

    No.: 201877

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2022 18:07

    watercolour, crayon, paper, 1994, 31 x 22,8 cm, signed LD Číhal 04, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Monogramista FV

    Předpověď počasí

    No.: 265024

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2022 18:03

    tuš, akvarel, papír, 12,7 x 18,7 cm, monog. PD F.V., text: Predpoveď počasia: v Slov. soc. republike úplne jasno, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Kremláček

    Projev

    No.: 265042

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2022 18:01

    tuš, papír, 16 x 22 cm, text:…těch dvacet let odloučení nás každého nějak poznamenalo…, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Starý pták

    No.: 188297

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2022 18:49

    reliéfní grafika, 21,3 x 14,2 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jana Demartini

    In the Palm of Our Hand

    No.: 190643

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2022 18:37

    litografie, 1997, 54 x 38 cm, sign. PD Jana Demartini 1997, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Portland State University in Oregon

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Cyril Bouda

    Fotograf

    No.: 218804

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2022 18:03

    litografie, 1960, 10,8 x 17,4 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (3 €)