On-line auction

auction history

  • Cyril Bouda

    A fairy tale about crayfish

    No.: 246321

    Auction price: 7.000 CZK (260 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2020 18:03

    wash ink drawing, handmade paper, 32,2 x 24 cm, monogr. lower/lright CB, illustration for a book of fairy tales, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 7.000 CZK (260 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

    Estimate: 15 000 - 30 000 CZK

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Osm dní

    No.: 246594

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2020 18:29

    kniha, podpis J. Seiferta, il. J. Čapek, typo O. Hlavsa, vydal Čs. spisovatel, Praha 1969, brož s ob., 32s., velmi dobrý, ob. lehce zašlá a drobně poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy II.

    No.: 246559

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2020 17:54

    18x fotografie, 18 x 13 cm, 18x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Různí autoři

    Konvolut fotografií

    No.: 246558

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2020 17:53

    10x fotografie, 29,5 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Konvolut

    No.: 246512

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2020 17:10

    katalogy, 30 x 21 cm, konvolut katalogů, fotografií a grafiky O. Štembera, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    J. S. Bach - O pokojné mysli

    No.: 246479

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2020 16:34

    bibliofilie se dvěmi grafikami, 21 x 14,5 cm, jednotlivé listy signovány, vydal dr. Sl. Vencl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pragu…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Konvolut materiálů z rodinné pozůstalosti

    No.: 246415

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2020 15:30

    autogramy, dopisy, fotografie, 22 x 15,5 cm, konvolut obsahuje řadu raritních materiálů z rodiny mistra Mikoláše Alše: publikaci Rodinné kresby Mikoláše Alše z r. 1924 s podpisy Alšovy rodiny na frontispisu (syn Tomáš Aleš a jeho žena Marie, dcera Lidka Vojnová a její manžel Jaroslav, syn Mikoláš Al…

    Current price: 2.100 CZK (78 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Karel Čapek - Anglické listy

    No.: 246413

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2020 15:28

    kniha, 20 x 12 cm, obálka a úprava J. Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha 1925, pův. brož, 106s., kniha restaurována, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Devadesátka pokračuje

    No.: 246397

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2020 15:12

    kniha, 21 x 15 cm, podpis J. Foglar na tit. straně, vyd. Olympia, Praha, 1969, pův. clpl. vazba, obálka chybí, 204s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Písně o čtyřech posledních věcech člověka

    No.: 246393

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2020 15:08

    volné listy, 21,5 x 17 cm, 14x dřevoryt J. Váchal, vyd. V. Pour, Praha, 1944, volné archy v pův. obálce, 38s., obálka lehce opotřebená, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Anežka Hošková

    (1982)

    Woodoo

    No.: 245927

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 12:07

    litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 37/50,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Stanislav Diviš

    Dva světy

    No.: 245925

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 12:05

    litografie, 1998, 34,5 x 27 cm, sign. PD Di, č. 39/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Pavel Humhal

    Čísla

    No.: 245922

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 12:02

    serigrafie, 1996, 40 x 30 cm, sign. PD Humhal 96, č. 40/100,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Markéta Prachatická

    Zvířátka

    No.: 245920

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 12:00

    lept, 28,5 x 20,7 cm, sign. PD M. Prachatická, č. 6/25,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Petr Melan

    Pád

    No.: 245919

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:59

    lept, 33 x 23,5 cm, sign. PD P. Melan, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis,

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Matka

    No.: 245918

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:58

    lept, 33 x 23 cm, sign. PD F. Ronovský, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, , the disciple of prof. M. Holy and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, the group Etapa

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    No.: 245917

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:57

    serigrafie, 1989, 15,3 x 11 cm, sign. DU hořánek 89, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jan Konůpek

    Labyrint světa

    No.: 245916

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:56

    lept, 24 x 16,5 cm, ilustrace k Labyrintu světa (J. A. Komenský), Všudybyl pozoruje běžícího studenta, na pozadí ruiny na Klárově v Praze, na papíře drobonké hnědé skvrnky, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Karel Beneš

    Dívka s růží (Exl. A. Vazačová)

    No.: 245908

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:48

    litografie, 10 x 8,5 cm, č. 139/200, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    (1873-1982)

    Turnovské skály

    No.: 245901

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:41

    litografie, 24,6 x 17,6 cm, značeno na kameni MŠvabinský, původní litografická příloha ke knize: Malíř Max Švabinský, Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, 1945, Praha , mírně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Karel Beneš

    Milovnice hudby

    No.: 245895

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:35

    litografie, 1984, 11,5 x 8 cm, sign. DU KBeneš 84, pasparta, č. 160/180, mírně zažloutlý papír, mimo tisk politá pasparta, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Žižkovský

    No.: 245888

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:28

    litografie, 1985, 19 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 85, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Art…

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Petr Ptáček

    Akt na poušti

    No.: 245887

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:27

    litografie, 2011, 15,5 x 23,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 18/100,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Alena Antonová

    Akt s jablky

    No.: 245884

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:24

    suchá jehla, 2009, 11,8 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 75/100, , the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Ležící akt

    No.: 245883

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:23

    suchá jehla, 2009, 10,8 x 15,5 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 60/100, , the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    No.: 245881

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:21

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš hrivnáč 2010, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    No.: 245880

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:20

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010 , , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spletená těla

    No.: 245879

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:19

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš hrivnáč 2010, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spolu

    No.: 245878

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 11:18

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Holub

    Břízky

    No.: 245858

    Auction price: 9.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2020 10:58

    gouache, paper, 32 x 25 cm, signed right/lower Holub, rám, small damages on a frame,

    Current price: 9.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids