On-line auction

auction history

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Konvalinky (Ex libris Věnceslavy Vavrové) II.

    No.: 222092

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 23:18

    ocelorytina, 3,7 x 6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Hlava a Muž s plnovousem

    No.: 206749

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 22:34

    dřevoryt a lept, 7 x 4,8 a 14,2 x 8,5 cm, oba sign. K. Šafář, č. 16/80, , the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Jablka (PF1941)

    No.: 242707

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 22:16

    litografie, 1940, 8,2 x 11,2 cm, sign. LD B. Hanš, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Anděl

    No.: 242704

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 22:10

    litografie, 1944, 15,5 x 11,5 cm, sign. LD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman o…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Ruka na nebesích (PF 1940)

    No.: 242699

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 22:00

    suchá jehla, 1939, 15,37 x 11,3 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika " Desetidukát Matyáše Habsburského"

    No.: 242300

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 21:18

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Národní pokladnice

    Replika "Keltský statér"

    No.: 242299

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 21:16

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika "Trihaléř z roku 1953"

    No.: 242291

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 21:14

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Xénie Hoffmeisterová

    Město a zámek Holešov 2005 -2015

    No.: 241853

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 20:54

    litografie, 37 x 47,2 cm, sign. PD Xénie Hoffmeisterová, č. 93/100, , studied at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • František Kupka

    (1871-1957)

    List z Písně písní

    No.: 241525

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 20:33

    dřevoryt, 23,5 x 23 cm, značeno PD ve štočku Kupka, papír zažloutlý, kousek pravého rohu papíru utržen, levý okraj papíru po okraji otřepen, , the disciple of prof. A. Studnicka, Eisenmenger, founder of the orfism style, honorary member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda, …

    Current price: 3.600 CZK (134 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Otakar Coubine

    (1883-1969)

    Portrét dívky

    No.: 241522

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 20:28

    litografie?, 1923, 19 x 14 cm, PD značeno slepotiskem Othon Coubine original lithographie, rám , na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Břízy

    No.: 241018

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 20:00

    olej, sololit, 16,5 x 22,8 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Výroba papíru

    No.: 239040

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 19:16

    tisk, 17 x 12,1 cm, značeno LD, horní okraj papíru nepatrně zažloutlý, na spodním okraji žlutá skvrna,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • A. Václav Mašek

    Na louce

    No.: 234094

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2020 00:00

    akvarel, papír, 25 x 22,2 cm, LD monogr. A. V. M., studijní práce A. V. Maška, papír na okrajích lehce ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    No.: 234061

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 23:54

    reliéfní grafika, 14 x 9 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Dívka s květinami, Ex libris A.Rybička

    No.: 231118

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 23:40

    litografie, 6 x 14 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Akt dívky, Ex libris Sedláček

    No.: 231117

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 23:38

    mědiryrina, 5 x 7 cm, sign. PD, vzadu razítko, lehce zašpiněné, v krajích mírně pokrčené,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Dívka s knihou, Ex libris RK

    No.: 231115

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 23:36

    zinkografie, 4 x 10,5 cm,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Dívka s hadem, Ex libris Mudr. B. Nevšímalová

    No.: 231107

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 23:34

    dřevoryt, 5,5 x 7,3 cm,

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kamenný most

    No.: 229961

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 23:26

    litografie, 1982, 20 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Zdeněk Seydl

    No.: 229047

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 23:18

    linoryt, 38 x 28,7 cm, sign. PD Seydl, č. 5/6

    Current price: 700 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Jiří Nečas

    Imaginace I.

    No.: 228336

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 23:10

    dřevořez, 1977, 14,8 x 7,8 cm, sign. PD J. Nečas 77, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    No.: 227005

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 22:56

    litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský,

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 227004

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 22:54

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský,

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai ve váze (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 227003

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 22:52

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. DU Hlinovský ,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    No.: 226998

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 22:50

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R,

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zátiší (Ex libris Jarka Kunešová

    No.: 226996

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 22:48

    dřevoryt, 6 x 4 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zámecká věž (Ex libris)

    No.: 226995

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 22:46

    dřevoryt, 8,8 x 5 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Holubice (Kniha Danušky Kunešové)

    No.: 226994

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 22:44

    dřevoryt, 7,6 x 6,5 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    No.: 225506

    Auction price: 580 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2020 22:38

    woodcut, 1937, 16,4 x 11,5 cm, signed on the wooden block J.V. 37, yellowed paper/ small stains on paper, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 580 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids