• Zdeňka Burgetová

    Sněženky

    Položka č.: 253990

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 15:03

    litografie, 1986, 11,8 x 8,1 cm, sign. DU Z. Burgetová 86, č. 4/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Motýl

    Položka č.: 253987

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 15:00

    litografie, 1980, 11 x 8,5 cm, monogr. PD Z.B. 80, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Motýl

    Položka č.: 253983

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Kaktusové květy

    Položka č.: 253977

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:50

    litografie, 1985, 18 x 11,9 cm, sign. DU Zd. Burgetová 85, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    Bílý květ

    Položka č.: 253972

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:45

    litografie, 1986, 22,8 x 13,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 1/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    Květy

    Položka č.: 253971

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:44

    litografie, 1982, 23,4 x 13,8 cm, sign. DU Zdeňka Burgetová 82, č. 6/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • André Stéfan

    Dáma ve fialových šatech

    Položka č.: 251480

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:41

    akvarel, tuš, papír, 25 x 17 cm, sign. LD A. stéfan, vzadu razítko: le présent dessin original de avec tous droits de reproduction exclusifs, datace? a podpis: stéfan, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Portrét dívky

    Položka č.: 251468

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:38

    litografie, 16 x 11,7 cm, monogr. PD RK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Orloj

    Položka č.: 251451

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:28

    litografie, 1983, 17 x 12,2 cm, sign. PD ZZálešák 1983, č. 7/70, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Dívka v kleci

    Položka č.: 251450

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:27

    litografie, 1980, 18,5 x 13,2 cm, sign. PD ZZálešák 80, č. 28/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zátiší s makrelami

    Položka č.: 251449

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:26

    olej, papír, 30 x 42 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Kopretiny

    Položka č.: 251448

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:25

    dřevoryt, 61 x 23 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Zahrada

    Položka č.: 250835

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 03. 2021 14:15

    serigrafie, 12,2 x 11,7 cm, sign. DU JKaiser, č. 69/170, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Belveder

    Položka č.: 250771

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 15:25

    dřevoryt, 1926, 9 x 14,5 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Vesnička pod kopcem

    Položka č.: 250768

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 15:22

    litografie, 10 x 10 cm, sign. PD V. Trefil, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Lilie

    Položka č.: 250767

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 15:21

    litografie, 15 x 13 cm, sign. PD V. Trefil, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Anděl

    Položka č.: 250756

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 15:14

    dřevoryt, 17,5 x 11 cm, sign. LD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Krakonoš

    Položka č.: 250755

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 15:13

    dřevoryt, 16,7 x 10,6 cm, sign. DU JŠebek, Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Kouzlo dechu

    Položka č.: 250732

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:59

    litografie, 10,4 x 10,4 cm, sign. DU J. Kaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň ve stáji

    Položka č.: 250493

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:54

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Krocení koně

    Položka č.: 250292

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:51

    dřevoryt, 1976, 14,6 x 10,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Kalvoda

    (1875-1934)

    Večerní krajina

    Položka č.: 249898

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:33

    uhel, papír, 26,5 x 36,5 cm, sign. LD Al. Kalvoda, rám, vzadu ve výřezu Razítko: Z pozůstalosti akad. malíře Aloise Kalvody, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka na AVU v Praze, člen JUV, SVU Mánes a SVUM

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe

    Položka č.: 241304

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:24

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelec

    Položka č.: 233624

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Švédové inkasují

    Položka č.: 233609

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:14

    vyškrabávaná tuš, 26,5 x 38,5 cm, sign. LD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejová bitva

    Položka č.: 233608

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:13

    vyškrabávaná tuš, 28 x 33 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 8 a 15

    Položka č.: 233607

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:12

    akvarel, tuš, papír, 12 x 26 cm, sign. DU Salajka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 9 a 5

    Položka č.: 233606

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:11

    akvarel, tuš, papír, 1978, 14 x 24 cm, sign. DU Salajka 78, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na brankáře

    Položka č.: 233605

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce

    Položka č.: 233603

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2021 14:09

    akvarel, tuš, papír, 1979, 14 x 24 cm, sign. PD Salajka J. 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)