U rybníka

olej, plátno, karton, 13 x 24 cm, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 260164

Auction price: 500 CZK (21 €)

Planned termination: 01. 09. 2022 15:24

Current price: 500 CZK (21 €)