-
Eva Vlasáková
(1943)
Labyrint srdce I.
Položka č.: 914Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:56
lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Soul of Angels
Položka č.: 915Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:57
lept, 60 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 14/35, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
Položka č.: 916Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:58
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Volf
(1955)
Zvířátko
Položka č.: 917Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:59
suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Efim Efimovich Volkov
(1844-1920)
Západ slunce v lese
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:00
pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
Položka č.: 919Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:01
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (červená)
Položka č.: 920Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:02
lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (černá)
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:03
akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Wagner
(1933-1994)
Přístav čistoty
Položka č.: 922Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:04
suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Wünsche?
Stavba na Letné
Položka č.: 923Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:05
olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Alois Zahel
(1888-1958)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově
Položka č.: 924Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:06
akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Odkaz
Položka č.: 925Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:07
akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Zamrazil
Zrození perly
Položka č.: 926Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:08
akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Stanování
Položka č.: 927Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:09
olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zeman
(1893-?)
Krajina u rybníka
Položka č.: 928Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:10
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, žák prof. F. Engelmüllera
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zemánek
Kolostujovy věžičky, Teplice
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:11
olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Zobač
(1979)
Vesnice na Vysočině
Položka č.: 930Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:12
olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Zátiší
Položka č.: 931Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:13
pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
Položka č.: 932Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
David Kolovratník
(1978)
Sklizeno
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Sondej
(1992)
T.K.
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Nesnídalová
(1983)
Schloss
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kohoutová
(1975)
Vila
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Klid v Dojan Nunac
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Chadima
(1923)
Předjaří II.
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium růžové
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Noční nebe - orel
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Placht
(1962)
Curasana
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Krejča
(1941)
Mizející vzpomínka
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 90 x 70 cm, sign. PN Krejča 21, rám, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO