-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2004 (Orlík)
Položka č.: 594Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:36
litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2000
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:37
litografie, 1999, 14 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
Položka č.: 596Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:38
litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Nálada
Položka č.: 597Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:39
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Stavy duše
Položka č.: 598Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:40
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulnánek
(1940-2013)
PF 2003 (Pelikán)
Položka č.: 599Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:41
litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Kunc
(1900-1971)
Skály v lese
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:42
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. PD Jar Kunc, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Sumo (diptych)
Položka č.: 601Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:43
dřevořez, 34,7 x 23,4 a 34,5 x 24 cm, nalepeno na červeném papíru, značeno DU, papír pokrčený a místy odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Kupčíková
(1976)
Kdo je kdo?
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:47
litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, rám, č. 21/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nati…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Lankašová
Letím
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:48
kombinovaná technika, dřevotříska, 39 x 29 cm, sign. vzadu Lankašová Jaroslava, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tělo
Položka č.: 607Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:49
litografie, 12,9 x 21,9 cm, papír lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tváře
Položka č.: 608Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:50
litografie, 48 x 64 cm, papír srolovaný a mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Leták
(1949)
Zátiší s jablky
Položka č.: 609Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:51
olej, sololit, 20 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák prof. F. Jiroudka, R. Ondráčka a K. Součka na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Leták
(1949)
Kytice
Položka č.: 610Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:52
olej, sololit, 1999, 40 x 35 cm, sign. PD Leták 99, rám, Žák SUPŠS v Kamenickém Šenově (1966-1970), kde studoval obor malíř skla. Poté student AVU (1971-1977; prof. F. Jiroudek, R. Ondráček a K. Souček). Samostatně vystavoval na Ústecku., Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák …
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF Tom Svoboda 86
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:53
litografie, 1985, 12,5 x 8,7 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lidral
(1937)
100. výročí založení II. Internacionály
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:54
plakát, 1989, 59 x 42 cm, vydalo Oddělění propagandy a agitace ÚV KSČ v únoru 1989, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 613Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:55
lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, 19/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Velkopřevorský mlýn na Kampě
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:56
litografie, 35,5 x 25 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Oči
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:57
litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dragon
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:58
litografie, 2021, 42,5 x 32 cm, sign. PD Laura Limbourg 2021, A. T.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dolphin Play
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:59
litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lorenc
Jedlíci brambor (podle van Gogha)
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:00
dřevo, olej, 1969, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lorenc 69, rám, neurčený autor, volná kopie obrazu Vincenta van Gogha, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Lukáč
(1989)
Rear naked choke
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:01
litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 40/60
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Macht
(1977)
Bez názvu
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:02
autorský digitální tisk, 2017, 70 x 70 cm, sign. PD Macht Jiří 2017, rám, V roce 1996 složil maturitní zkoušku na Střední výtvarné škole Václava Hollara a uspěl u talentových zkoušek na pražské FAMU - obor fotografie. V roce 2003 studia na FAMU ukončil s titulem MgA. Během studií nejvíce spolupracov…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice a kuřátka
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:03
suchá jehla, 2006, 29,7 x 39,8 cm, sign. PD Makoveeva I. 2006, č. 24/100, značeno v desce 2006 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, Irena Makoveeva, ruská umělkyně se specializací na grafiku, se narodila v roce 1954 v severním ruském městě Archangelsku. Po absolvování studia výtvarn…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Kohouti
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:04
suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Husy
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:05
suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Amálie Mánesová - připsáno
Zámeček
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:06
tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté v Paříži
Položka č.: 625Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:07
barevná litografie, 26 x 36,5 cm, sign. PD Mašek, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Měchura
Luční kvítí ve váze
Položka č.: 626Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:08
olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO