• Klement Štícha

    (1933-2013)

    Sklizené pole

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:30

    kombinovaná technika, pastel, papír, 69 x 46,5 cm, sign. PD Klement Štícha

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Klement Štícha

    (1933-2013)

    Mraky v kopcích

    Položka č.: 894

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:31

    kombinovaná technika, pastel, papír, 66,5 x 45,5 cm, sign. LD Klement Štícha

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • F. Štindl

    Než nastaly JZD

    Položka č.: 895

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:32

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Položka č.: 896

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:33

    litografie, 1929, 18 x 14 cm, sign. DU M. Švabinský, rám, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, čle…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Položka č.: 897

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:34

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jiří Švec

    (1928)

    Ráno u Tatína

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:35

    olejová tempera, karton, 39 x 106 cm, sign. LD Jiří Švec, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)

    Položka č.: 899

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:36

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Konvolut tří kreseb vzkazů

    Položka č.: 900

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:37

    3 x tužka, papír, plocha 49 x 52 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Návrhy pro časopis Tvar

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:38

    11 x kresba, tužka, kombinovaná technika, papír, plocha 57 x 55 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Konvolut šesti kreseb (tváře)

    Položka č.: 902

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:39

    6 x kombinovaná technika, tužka, papír, plocha 51 x 35 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Klára Trnková

    Akvárium

    Položka č.: 903

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:40

    akvarel, dřevěná deska, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD Trnková, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Irena Třešňáková

    Položka č.: 904

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:41

    tuš, papír, 23,7 x 33 cm, popsáno na původní paspartě, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Miya: Atsuka Terminal

    Položka č.: 905

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:42

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Vysoké Tatry - Javorina

    Položka č.: 906

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:43

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na Pražský Hrad

    Položka č.: 907

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:44

    měkký krýt, 30,3 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Zurich See

    Položka č.: 908

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:45

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD, zašlý a lehce pokrčený papír, v horním pravém rohu papír odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

  • Jaroslav Válek

    Sršení

    Položka č.: 909

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:46

    slepotisk, 2003, 41 x 29,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., na levém okraji papíru čára po tužce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 910

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:47

    monotyp, 2003, 44 x 33,5 cm, sign. PD J. Válek 03, č. 1/1, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Labyrint

    Položka č.: 911

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:48

    monotyp, 2002, 34 x 44 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Lístky

    Položka č.: 912

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:49

    dřevoryt, 13 x 9 cm, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Položka č.: 914

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:51

    ofset, 28 x 28 cm, označeno PD, rám, č. 20/100

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Vavřina

    Položka č.: 915

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:52

    tempera, karton, 33 x 49,5 cm, sign. PD Vařina, zlacený rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Velčovský

    Vykutálené zátiší

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (246 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:53

    litografie, 2005, 31,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Velčovský 05, č. 62/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 5.900 CZK (246 €)

  • Josef Velčovský

    Větrný den

    Položka č.: 917

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:54

    litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., při horním okraji stopa po přehybu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Josef Velčovský

    Lekníny

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:55

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Velčovský, č. 32/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Turnov - Sedmihorsko

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:56

    dřevoryt, 1960, 21,5 x 67 cm, sign. DU Vik, rám, značeno v desce LD a DU Vik 60, zašlý a místy špinavý papír, podél okraje stopy po bělobě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zaklád…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Augustin Vlček

    (1865-1934)

    Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan

    Položka č.: 920

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:57

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Václav Voborský

    (1874)

    Rybaření

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:58

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • F.C Vogel

    Napoleon obklopený nejslavnějšími osobnostmi své doby

    Položka č.: 922

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:59

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Lenka Vojtová

    (1966)

    Hálka

    Položka č.: 923

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:00

    lept, akvatinta, 1992, 59,8 x 30 cm, sign PD Lenka Vojtová 92, č. 10/60, při pravém horním okraji nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Ladislava Čepeláka a D. Chatrného na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)