• Tomáš Bím

    (1946)

    Město

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Yamaha

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    U tenisty

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Merta

    (1952)

    Slum

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 2003, 45,5 x 35 cm, sign. PD Jan Merta 03, rám, č. 58/100, Autor patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Nikl, Antonín Střížek, Jiří David nebo Tomáš Císařovs…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adriena Šimotová

    (1926-2014)

    Motiv v šedé

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    měkký kryt, 2001, 5 x 5 cm, sign. DU Adriena Šimotová, P. F. 2002, lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a prof. J. Kaplického na VŠUP tamtéž, členka skupiny G, UB 12 a Nové s…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Málek

    (1937-2021)

    Bez názvu

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    strukturální grafika, 1963, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD Málek 1963, rám, č. 40/55

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Malý manifest

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice IV

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Domky

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Krajina se stromy

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Jezero s medvěděm

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Růže

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura

    (1960)

    Moře I

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Galateia

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Hra je ve finále

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jach. 2023, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Budil

    (1943)

    Meditace

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šuhájek

    (1943)

    Hlava II.

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šuhájek

    (1943)

    Hlava I.

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 2002, 50 x 40 cm, sign. PD Šuhájek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Jo, už letím

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    papír, oheň, popel, 2020, 27 x 36 cm, sign. PD Klimeš 2020, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom je…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    České ženy na Jadranu

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajímal. Většin…

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lukavský

    (1947-2024)

    Stará škola

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Čekání

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Řízek

    (1963)

    Lost Paradise

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.959 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    vaječná tempera na dřevě, 2021, 30 x 22 cm, sign. LD T.Řízek 21, rám

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Liliana Maftei

    (1954-2009)

    Zátiší

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 44 x 60 cm, sign. PD Maftei Liliana, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hlubuček

    (1928)

    Poušť Gobi

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 69 x 99 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenek Hůla

    (1948)

    Kristus na hoře Olivetské podle Mistra vyšebrodského

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1990, 162 x 145 cm, sign. PD Z. Hůla 90, malíř, sochař, absolvent AVU u prof. Součka, v roce 2002 habilitoval na VŠUP v Praze v oboru sochařství

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chrám nebes v Pekingu

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samurajův smutek

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,1 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Pomocný - nosič lampionů

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,5 x 22,3 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Závist

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,2 x 24 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook