-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
Položka č.: 1585Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Táborový blafák 83
Položka č.: 1586Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Three policemen 1960
Položka č.: 1587Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
Položka č.: 1588Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
Položka č.: 1589Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
Položka č.: 1590Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Písničky našeho mládí
Položka č.: 1591Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:15
akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Z památníku leteckého dorostence 1952
Položka č.: 1592Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:16
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Národní umělec Jan Werich
Položka č.: 1593Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:17
koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin Béďa
Položka č.: 1594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:18
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Gut
Květiny
Položka č.: 1595Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:19
8x tužka, papír, 1854 - 1856, 30 x 23 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mathilde Ringelsberg
Květiny
Položka č.: 1596Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:20
5x tužka, papír, 1829 - 1831 , 28 x 20 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
Položka č.: 1597Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
Položka č.: 1598Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
Položka č.: 278806Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
Položka č.: 278807Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
Položka č.: 278808Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:06
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kamzíci
Položka č.: 278812Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:08
dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Klaun
Položka č.: 278814Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:10
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka
Položka č.: 278816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:12
suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad
Položka č.: 278817Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:14
měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
3x Exlibris
Položka č.: 278819Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:16
lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
Položka č.: 278826Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:18
dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Děvče v šátku
Položka č.: 278828Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:20
dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
Položka č.: 278829Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:22
litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Muž a pes
Položka č.: 278833Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:24
dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Exlibris; Václav III.
Položka č.: 278835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:26
2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Spící dívka
Položka č.: 278837Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:28
suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Sova
Položka č.: 278838Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:30
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO