Karla Ryvolová
Lékárnice, Sňatkový podvodník na procházce
Položka č.: 1025Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:04
2x lept, 1982, 1979, 12,5 x 12; 12 x 10,5 cm, sign. PD Ryvolová, č. 40/40, 10/30, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jana Reinerová
Před domem
Položka č.: 1024Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:03
litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 57/73, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Vilém Plocek
(1905-2001)
Položka č.: 1023Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:02
fix, papír, 1979, 20,5 x 16 cm, sign. PD Vilém Plocek 1979, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Pálek
Postava
Položka č.: 1022Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:01
kombinovaná technika, suchá jehla, 1979, 16 x 12 cm, sign. PD Pálek 79, č. 13/20, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Tomáš Pafl
Tři ženy
Položka č.: 1021Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:00
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Zuzana Oberthorová
U rybníka
Položka č.: 1020Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:59
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Monogramista K
U vody
Položka č.: 1018Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:57
litografie, 26 x 16 cm, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Rudi Lorenz
2 x Lodička
Položka č.: 1017Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:56
2 x serigrafie, 1978, 6,5 x 14; 13 x 13 cm
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Kalousek
Abductio Europae
Položka č.: 1014Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
tuš, papír, 1982, 10,5 x 21 cm, sign. LD Kalousek, rám
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Michaela Lesařová Roubíčková
Položka č.: 1016Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:55
reliéfní tisk, 1979, 21 x 8 cm, sign. DU Michaela Lesařová Roubíčková, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Kalousek
Blueefekt
Položka č.: 1015Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:54
tuš, papír, 16 x 5 cm, sign. DU Jiřík Kalousek, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Janíčková
Pole
Položka č.: 1012Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:51
lept, 6 x 7,5 cm, sign. PD Janíčková, rám, č. 10/120
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Janíčková
Dům
Položka č.: 1011Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:50
lept, 8,5 x 6 cm, sign. PD Janíčková, rám, č. 141/150
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Janíčková
Zahrada
Položka č.: 1010Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:49
lept, 9 x 7 cm, sign. PD Janíčková, rám, č. 21/150
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
PF 94
Položka č.: 1009Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:48
dřevoryt, 1993, 14 x 17,5 cm, sign. PD Karel Chaba, soukromé studium
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
PF 91
Položka č.: 1008Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:47
dřevoryt, 1990, 13,5 x 19,5 cm, sign. Karel Chaba, soukromé studium
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
PF 93
Položka č.: 1007Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:46
dřevoryt, 1992, 15 x 10 cm, sign. LD Chaba, sign. v textu Karel Chaba, soukromé studium
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Hladík
Městečko
Položka č.: 1005Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:44
linoryt, 1962, 16 x 9,5 cm, sign. PD Hladík 62, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zdena Heritesová
(1896-1975)
Pražský hrad
Položka č.: 1004Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:43
litografie, 33 x 21,5 cm, sign. PD Z Heritesová
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Kostelík, Týn
Položka č.: 1003Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:42
2 x litografie, 12 x 8; 13 x 18 cm, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Roman Havlík
Položka č.: 1002Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:41
lept, akvatinta, 1980, 39 x 29,5 cm, sign. PN Havlík 80, č. 24/90
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 1001Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:40
suchá jehla, 11 x 5,5 cm, sign. DU A. Fuchs, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Ivan Dobroruka
(1934-2001)
3x Ex libris
Položka č.: 1000Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:39
3x lept, 1967, vše cca 13 x 6 cm, sign. vše Ivan D.
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Altman
Válení nudlí
Položka č.: 999Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:38
dřevořez, 1981, 27,5 x 28 cm, sign. PD Jiří Altman 81
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Altman
Kompozice I, II, III
Položka č.: 997Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:36
3x dřevoryt, 14 x 9 cm, sign. PD Altman
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Bazilika sv. Jiří
Položka č.: 995Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:34
ocelorytina, 16,5 x 9 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 195/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Zuzana Oberthorová
Podzim
Položka č.: 994Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:33
litografie, 1988, 8,5 x 12,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 88, č. 50/120
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Janíčková
Strom
Položka č.: 993Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:32
suchá jehla, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Janíčková, rám, č. 90/150
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Emílie Tomanová
(1933-1994)
Královna
Položka č.: 992Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:31
lept, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 3/100, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Chlapeček
Položka č.: 991Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:30
sítotisk, 14 x 19,5 cm, sign. PN Vilma Vrbová, č. 172/200
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)