• Tereza Zichová

    (1992)

    Galateia

    No.: 263

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Sedící akt

    No.: 107

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, kvaš, karton, 29,5 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek, rám

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl ráje

    No.: 128

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 121, str. 153

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Abraham a Sára

    No.: 127

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 122, str. 153

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Nářky Jeremiáše

    No.: 126

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 140, str. 159

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    David a Absolon

    No.: 125

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 133, str. 157

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Mojžíš přijímající tabule zákona

    No.: 124

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 123, str. 155

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Šalamoun

    No.: 123

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 131, str. 157

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Place Maubert v Paříži

    No.: 138

    Auction price: 12.500 CZK (521 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    měkký kryt, 1914, 32,4 x 34,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let - secesním světonázorem a francouzskými impresionisty. …

    Current price: 12.500 CZK (521 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Kolumbárium růžové

    No.: 89

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Země

    No.: 23

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1976, 20,3 x 13,8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P. XII, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Vzduch

    No.: 22

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1976, 20 x 13, 8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Voda

    No.: 21

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ukřížování

    No.: 224

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Gift to Beatles

    No.: 327

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Psychiatrické oddělení

    No.: 110

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 30 x 21 cm, kreslíř, karikaturista, ilustrátor a humorista. Jeden z autorů satirického časopisu Dikobraz. Za svůj život vytvořil více jak 35 000 kreslených vtipů s širokým záběrem témat, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Char…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hornatá krajina

    No.: 275

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Venkovské stavení

    No.: 270

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Flordali I.

    No.: 132

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, reliéfní tisk na papíře Arches vellum, 1981, 73 x 103 cm, sign. PD Dalí, rám , č. 1154/5000, vzácně dochovaná původní adjustace se zdobeným rámem, ručně signováno autorem, celkový rozměr 90 x 120 cm, na zadní straně číslo grafiky značeno, štítek pařížské galerie Miromesnil Fine Art, Prov…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Stojící mužský akt zepředu

    No.: 67

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 12 x 6 cm, studijní kresba, součástí položky je Katalog neznámých prací Jana Zrzavého, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Znak ženské bytosti

    No.: 66

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 6,2 x 4,2 cm, studijní kresba, součástí položky je Katalog neznámých prací Jana Zrzavého, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojky

    No.: 37

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 22,5 x 16,8 cm, sign. PD F. Gross, rám, autor byl členem Skupiny 42, skupiny RADAR, a v 60. letech Československo úspěšně reprezentoval na Benátském bienále. Jeho magickorealistická malba z válečných let i pozdější malba s geometrickými prvky patří k vrcholům soudobého tuzemského umění…

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    The packed face

    No.: 20

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1982, rám, č. 24/70, místy zažloutlý a lehce zvlněný papír, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Tenisový kurt

    No.: 18

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. I/VIII, the private study

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kincl

    (1934-2011)

    Koupání (Balaš)

    No.: 316

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, překližka, 1945, 46 x 79 cm, rám, pod sklem, vzadu štítek s rukopisným věnováním, malba místy poškozena

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Brno

    No.: 156

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 25 x 81,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, č. 92/100, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zlatý anděl

    No.: 81

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 73,2 x 56,2 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 83/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar A…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Gažovič

    (1939)

    Pocta H. Boschovi

    No.: 77

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1984, 40,7 x 32,4 cm, sign. DU Vl. Gažovič 84, zkušební tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, prof. M. Melcher at The Academy of Fine Arts in Vienna

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Pěchouček

    (1973)

    Port - Louis 15

    No.: 55

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2012, 40 x 30 cm, sign. vzadu Michal Pěchouček 2012

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Řecko

    No.: 232

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.