-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ledečko PF 1975 Vilém Šmidt
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:11
litografie, 1974, 7,6 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Bouda, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
Únos Európy
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:07
litografie, 2003, 20,7 x 10,4 cm, sign. PD Ema a ABorn, PF 2004, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
Rodinný cirkus
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:06
litografie, 2004, 19 x 9,7 cm, sign. PN E a ABorn, PF 2005, pravý horní roh mírně pokrčen, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Vladimír Böhm
(1906-1985)
Klid a mír Vánoc
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:05
dřevoryt, 1971, 20 x 11,3 cm, sign. PD Böhm 71, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Vladimír Böhm
(1906-1985)
Domažlice
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:04
dřevoryt, 1972, 21,5 x 13,6 cm, sign. PD Böhm 72, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Prvňáčci (PF 1977)
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:10
litografie, 1976, 8,1 x 13,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 21/50, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
PF 1967
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:08
litografie, 21,5 x 14 cm, sign. PD K. Vysušil, 20/50, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Michal Vondráček
(1951)
Ponocný
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:07
ocelorytina, 8,5 x 5,5 cm, sign. PD M. Vondráček, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
František Volf
(1897-1983)
PF 1982
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:06
litografie, 1981, 14,3 x 8,6 cm, sign. PD F. Volf, č. 73/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Karel Teissig
(1925-2000)
PF 1993
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:59
serigrafie, 1993, 21,1 x 35,9 cm, sign. DU Karel Teissig, na přední straně text: originál serigrafie (letos levnější než jiná léta), studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů děts…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Karel Teissig
(1925-2000)
Dívka (PF 1966)
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:54
dřevoryt, 1965, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Teisig, lehce zažloutlý papír, pravý dolní roh papíru (mimo tisk) pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu…
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Teissig
(1925-2000)
PF 1991
Položka č.: 367Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:52
tisk, 1990, 22 x 15,5 cm, sign PN Karel Teissig, na pravé straně text: Drawing and water colours on Ingres paper. Formate of original A3, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
-
Karel Teissig
(1925-2000)
PF 1991
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:51
tisk, 1990, 22 x 15,5 cm, nesignováno, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
František Šára
V krajině (PF 2008)
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:43
litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Směle
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:42
lept, 1984, 13,6 x 6,9 cm, sign. DU K. Šafář, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Madona s ježíškem
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:41
kamenorytina, 24 x 18 cm, značeno na kameni K. Svolinský, při levém okraji mírně pokrčený papír, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Hana Storchová
(1936)
Květináče
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:36
lept, 7 x 3,8 cm, sign. DU H. Storchová, PF, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Pavel Sivko
(1948)
Aspoň kapičku štěstí (PF 2011 Pavel Sivko)
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:32
tisk, 2010, 17,8 x 8 cm, značeno v tisku Pavel Sivko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Je to vážné, pane doktore?
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:27
zinkografie, 1978, 21 x 15 cm, sign. LN Vladimír Renčín, PF 1979 Vladimír Renčín, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Lucie Rašková
(1970)
Zatíší se svící a jablky
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:24
akvatinta, 2000, 21 x 15 cm, sign. PD Rašková 2000, 8/100, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Pavel Rak
(1939)
Viagráá (P. F. 99)
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:23
tisk, 1998, 8,7 x 19,5 cm, sign. PU t... Rak, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Pavel Rak
(1991)
Oslíčku otřes se! (P. F. 1998)
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:22
tisk, 1997, 19,7 x 8,7 cm, sign. DU V... Rak, vytištěno na průhledném papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
J. Příborská
Malý rybář
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:21
dřevoryt, 10,9 x 7,8 cm, sign. PD J. Příborská, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Prokop
(1934)
Slunce
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:20
airbrush, papír, 1986, 9,5 x 19,8 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, A. Pelce a V. Sychry, člen skupiny Geometrie
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Zdeněk Prokop
(1934)
Jablka
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:18
airbrush, papír, 1996, 9,3 x 20 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, A. Pelce a V. Sychry, člen skupiny Geometrie
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Jiří Pařík
(1930)
Mikuláš a čert
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:14
tuš, papír, 1958, 15 x 10 cm, monogr. LD, papír mírně zvlněný od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jiřina Wilma Palková
(1949)
Přírustek (P. F. 1983)
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:13
dřevoryt, 1982, 7,1 x 5,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Princezna
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:11
litografie, 1986, 6,5 x 4,7 cm, sign. DU K. Oberthor 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Permoník
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:10
litografie, 1973, 11,9 x 9,5 cm, sign. LD K. Oberthor, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Alena Nievaldová - Zimová
(1949)
P. F. 1991 RNDr. Karel Samšiňák
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:06
linoryt, 1990, 11,5 x 7,7 cm, sign. DU Alena Nievaldová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu