Jiřina Langhammerová
(1939)
Pastýři
Položka č.: 492Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:03
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jiří Kozlovský
(1932-1960)
V Betlémě (zrození)
Položka č.: 486Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Most
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Kavan
PF 2001
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:48
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
PF 1982
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:46
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Jiří Karmazín
PF 1988
Položka č.: 473Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:44
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Jiří Karmazín
PF 1989
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:43
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Antonín Homolka
(1909-1964)
PF 1964
Položka č.: 455Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:26
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Sněhulák
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:24
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
PF 1980
Položka č.: 451Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:22
ocelorytina, 1979, 9 x 10 cm, sign. PD Herčík/značeno v tisku PD J. Herčík , Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Herčík
(1961)
PF 1980
Položka č.: 450Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
PF 81
Položka č.: 449Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:20
ocelorytina, 1980, 13,5 x 11 cm, sign. PD Herčík/značeno v tisku PD J. Herčík 1980, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Jan Halla
(1926-1988)
PF 1956
Položka č.: 445Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:16
litografie, 1955, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Halla, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Halla
(1926-1988)
PF 1960
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:14
litografie, 1959, 12,5 x 13,5 cm, sign. PD Jan Halla, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alexandr Frank
(1902-1973)
PF 1965
Položka č.: 440Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:11
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
PF 1966
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:06
litografie, 1964, 20 x 9,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Emler
(1912-1992)
Tři králové
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:02
litografie, 10 x 14,6 cm, sign. PD F. Emler, 67/100, mírně pomačkaný okraj, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Pravda vítězí
Položka č.: 430Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:01
litografie, 14,7 x 10,4 cm, sign. PD Cinybulk, PF 1975, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marie Blabolilová
Sloupy
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:53
lept, 2001, 10,5 x 7 cm, sign. PD M. Blabolilová 1979, č. 4/75, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jaroslav Vodrážka
(1900-1984)
Havrani
Položka č.: 417Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:48
linoryt, 14 x 10 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Renčín
Stroj času (P. F. 1982)
Položka č.: 412Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:46
serigrafie, 1981, 16 x 24,5 cm, sign. PD v tisku Renčín, uprostřed přeloženo, místy papír pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Josef Tockstein
(1912-1992)
PF 1968
Položka č.: 414Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:45
lept, 1967, 9,9 x 23,5 cm, sign. PD Tockstein 1967, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Otto Matoušek
Rybář
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:36
linoryt, 1967, 25,7 x 19,3 cm, sign. OD Oto Matoušek, PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar a spolku Myslbek
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Věčný dialog
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:29
lept, 1986, 12 x 15,3 cm, sign. Josef Lehoučka 86, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poznání hry
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:28
lept, 1993, 15,2 x 11,5 cm, sign. PD. J. Lehoučka, 93, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Kubíček
Kometa
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:27
litografie, 1952, 10,6 x 13,7 cm, sign. PD J. Kubíček 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Večerní Praha
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:25
litografie, akvarel, 1960, 21 x 14,5 cm, sign. PD Chramosta, PF 1961, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Zkrocení ďábla
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:20
litografie, 1968, 20 x 14,5 cm, sign. DU Chramosta, PF 1969, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Richard Fremund
(1928-1969)
Profil
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:18
suchá jehla, 1967, 13,5 x 8,8 cm, sign. PD Fremund, PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
František Doležal
(1910-1989)
PF 1977
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:16
linoryt, 1976, 11 x 7,3 cm, sign. PD Doležal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Hudečka, K. Gabriela a F. Tichého, člen skupiny Index a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)