-
Irena Makoveeva
(1954)
Štvanice
Položka č.: 320Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice Rjaba
Položka č.: 319Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Na jevišti
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ukřižování
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 14,6 x 9,5 cm, sign. PD JVáchal, rám, mimo tisk hnědé skvrnky, po levém okraji papír odřený , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Kamenný most v Písku
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 8,5 x 13 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pozdrav z Krumlova
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1957, 11 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s listy
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Ex libris W. J. Götz
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 26,5 x 21 cm, sign. DU Vla. Suchánek, č. 58/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Rybník
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1955, 9 x 15 cm, monogr. PD V.T. 55, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Klášter Žďár nad Sázavou
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1957, 10,5 x 16,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Pod stromem
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 1955, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Na chvějivé hladině
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 1962, 10,5 x 14 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Akrobat
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 33 x 23 cm, sign. DU Roučka, č. 15/200, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Dvě postavy
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 11/47, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Mosty
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Scarlet Nikolská
(1949)
Rybář
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Božena Němcová
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1958, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský, LD monogram SM 58 v tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen …
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Město
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Yamaha
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
U tenisty
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Otípka
(1921-1986)
Růžová kytice
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 34,3 x 24,8 cm, sign. LD J. Otípka, rám, Jindřich Otipka, malíř a grafik, se významně podílel na výtvarném životě druhé poloviny 20. století na Ostravsku. Studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Jana Baucha a Emila Filly. Svou tvorbu začal v šedesátých letech ve stylu kubismu, av…
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Urania paradisea
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1952, 17,8 x 12,5 cm, sign. PD MŠvabinský, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Bea…
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Tomáš Bím
(1946)
Dlouhé sbohem
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 1977, 28 x 19 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Lomová
(1959)
Věčný vůdce
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, č. 59/126, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Oriešek
(1941-2015)
Faust
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
reliéfní tisk, 1987, 42 x 30 cm, sign. PD Petr Oriešek 87, č. 25/100
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Akt zezadu
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1943, 21 x 14,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 28,5 x 20 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Ovečky
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 21 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Akt
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1985, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO