• Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Dámský pokoj

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:32

    serigrafie, 21, 2 x 17, 3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Labutě ve fialové

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:31

    serigrafie, 20, 2 x 15, 9 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Drak

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:30

    serigrafie, 20, 1 x 16 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Noční motýli

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:29

    serigrafie, 19, 2 x 13 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Labutě v červené

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:28

    serigrafie, 20, 7 x 15, 9 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Červený motýl

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:27

    serigrafie, 20 x 16 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Motýlek

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:26

    serigrafie, 21, 2 x 17, 1 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Zasněné vejce

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:25

    serigrafie, 20, 5 x 15, 8 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Brána

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:56

    litografie, 6,3 x 9,4 cm, sign. PD Jana Reinerová , pasparta, č. 19/100, páska pasparty místy lehce odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Vzpomínka na Toronto

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:54

    litografie, 44,6 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Zapomenuté pivo

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:52

    litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rada

    (1929)

    Jan Werich

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:50

    suchá jehla na ručním papíře, 1988, 27 x 25 cm, sign. PD Ladislav Rada 88, č. 19/25, Publikováno v katalogu Františka Špergra Ladislav Rada - Portréty osobností. Katalog byl vydán u příležitosti výstavy pořádané k 80. narozeninám známého karikaturisty a pedagoga Ladislava Rady. Výstava se konala ve …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Samuel Prout

    (1783-1852)

    Dresden

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:46

    kolorovaná litografie, 1834, 40,5 x 27,5 cm, skvrnky na papírupravý horní růžek pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zvonimir Pliskovać

    (1952)

    Bez názvu / Untitled

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:37

    síťotisk, 1998, 67,5 x 95 cm, sign. PD Z. Pliskovać, č. 2/20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1993)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 708

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:30

    olej, karton, 1969, 39 x 48,5 cm, sign. LD Pecháček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1993)

    Jihočeský motiv

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:29

    olej, karton, 39 x 48,5 cm, sign PD Pecháček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslava Pajasová

    (1949-2007)

    Vesmír

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:26

    pastel, papír, 1984, 55 x 39 cm, sign. PD M. Pajasová 84, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Obrovský?

    (1882-1949)

    Studie

    Položka č.: 698

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:20

    tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Obrovský?

    (1882-1949)

    Co ženy chtějí

    Položka č.: 697

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:19

    tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Obrovský?

    (1882-1949)

    Co ženy chtějí

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:18

    tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Slunečnice

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:11

    monotyp, 1962, 33,6 x 28,9 cm, sign. PD K. Oberthor, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Řecko

    Položka č.: 688

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:10

    akvarel, tuš, papír, 48,7 x 67,7 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rostislav Novák

    (1942)

    Zelené záblesky

    Položka č.: 685

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:07

    dřevoryt, 1998, 87 x 60 cm, sign. PD Rostislav Novák 1998, č. 1/3, Na tomto obraze jsou zelené pruhy výrazně kontrastní vůči teplému ochrovému pozadí. Použití techniky, připomínající dripping, přibližuje obraz k abstraktnímu expresionismu a dodává dojem pohybu a spontaneity, papír zejména v horní čá…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:05

    pérovka, papír, 1993, 14 x 7 cm, sign. LD Noll 93, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pasáček

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:52

    olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Magdaléna Vovsová

    (1954)

    Ona (červená)

    Položka č.: 920

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:02

    lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zoja Villalobos

    (1948-2003)

    Labyrint

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:54

    litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Vašut

    (1985)

    Bláto v bleděmodrém

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:43

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Prašná brána

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:31

    lept, 30,5 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, pasparta, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Koně

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:30

    lept, 27 x 32,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook