• František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Psí příběhy

    Položka č.: 449

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:11

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 448

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:10

    litografie, 16,9 x 23 cm, signatura vzadu, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Doležal

    (1932)

    Kafka

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:08

    kombinovaná kresba, 1993, 43 x 28 cm, sign. PD Vladimír Doležal, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Černý

    (1934)

    Rozhovor

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:56

    lept, 1986, 23 x 26,5 cm, sign. DU J. Černý 86, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Martina na bílém koni

    Položka č.: 433

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:55

    lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Kateřina Černá 1988, č. 17/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Pusté pobřeží

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:44

    litografie, 1989, 37,2 x 27,4 cm, vzadu popsáno, papír u okrajů místy ušpiněn, horní okraj papíru pokrčen (nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Bouda

    (1965)

    Horizont III.

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:41

    akvatinta, 34,5 x 49 cm, sign. PD M. Bouda, č. 29/30, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2016

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:36

    litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2013

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:35

    litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bláha

    (1922-2021)

    Edison

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:24

    barevný monotyp na japanu, 1966, 23,5 x 18 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílek

    (1940-2010)

    Pláž

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:20

    pastel, papír, 1975, 20 x 43 cm, sign. LD Fr. Bílek 8. VIII. 1975, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pechánek

    (1945-2015)

    Tak vidíte slečno, ani už nemusíte chodit do přírody!

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:31

    akvarel, tuš, papír, 1987, 26,7 x 28,8 cm, sign. PD Pechánek 87, Miroslav Pechánek se narodil v roce 1945 v Praze a je absolventem Střední uměleckoprůmyslové školy v Praze. Na začátku své kariéry pracoval jako písmomalíř. V roce 1967 začal pracovat jako výtvarník v Oblastním muzeu v Písku, kde vytvo…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka

    Položka č.: 705

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:27

    měkký kryt, 35 x 24 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Akt s květy

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:09

    litografie, 1967, 55 x 39 cm, sign. DU K. Oberthor 67, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ernst Oberhoff

    (1906-1980)

    Krajina

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:08

    litografie, 35,5 x 48 cm, sign. PD E. Oberhoff, rám, autorský tisk, Německý malíř, sochař a grafik, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mladé šlechtičny

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:02

    akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sarajevo

    Položka č.: 669

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:51

    olej, plátno, 2002, 29 x 59 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šmudla

    Položka č.: 668

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:50

    pastel, papír, 41 x 28,5 cm, PD monogr. O. M., rám, skvrnky na papíře, papír politý

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Netal

    (1880-1952)

    Cesta

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:37

    olej, karton, 20 x 25,5 cm, sign. PD J. Netal, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Královna (Růžena Nasková)

    Položka č.: 651

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:33

    tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fritz Müller

    Kovárna

    Položka č.: 647

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:29

    akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mose

    Surrealistický motiv

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:26

    serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1921-?)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:13

    olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Bez názvu

    Položka č.: 866

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:08

    monotyp, 1973, 14,8 x 17,7 cm, sign. PD Tesař 73, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michel Terrasse

    (1928-2002)

    Pohled z okna na zátoku

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:07

    litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Tachezy

    (1966)

    Kompozice

    Položka č.: 864

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:06

    lept, 1999, 97 x 69,5 cm, sign. PD A. Tachezy 99, č. 2/12, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Sukdoláková

    (1956)

    Želvy

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:19

    lept, 37 x 56,5 cm, sign. PD Sukdoláková, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Soukupvá

    (1958)

    Divadlo

    Položka č.: 797

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:59

    měkký kryt, 1981, 30 x 34 cm, sign. PD Pavla Soukupová 81, č. 17/20, ohmataný papír, lehce pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrina Sevova

    (1971)

    Merry-go round I

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:42

    síťotisk, 1998, 47,5 x 88,5 cm, sign PD D. Sevova 1998, č. 3/10, na zadní straně štítek, papír zejména v rozích ohmatán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Severová

    (1942)

    Pohyb - horní část

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:41

    lept, 1987, 45 x 50 cm, sign. PD J. Severová 87, č. 1/10, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook