-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Psí příběhy
Položka č.: 449Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:11
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 448Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:10
litografie, 16,9 x 23 cm, signatura vzadu, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Doležal
(1932)
Kafka
Položka č.: 446Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:08
kombinovaná kresba, 1993, 43 x 28 cm, sign. PD Vladimír Doležal, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Černý
(1934)
Rozhovor
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:56
lept, 1986, 23 x 26,5 cm, sign. DU J. Černý 86, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Černá
(1937)
Martina na bílém koni
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:55
lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Kateřina Černá 1988, č. 17/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Boudová
(1931-2001)
Pusté pobřeží
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:44
litografie, 1989, 37,2 x 27,4 cm, vzadu popsáno, papír u okrajů místy ušpiněn, horní okraj papíru pokrčen (nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Bouda
(1965)
Horizont III.
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:41
akvatinta, 34,5 x 49 cm, sign. PD M. Bouda, č. 29/30, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2016
Položka č.: 414Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:36
litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2013
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:35
litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Bláha
(1922-2021)
Edison
Položka č.: 402Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:24
barevný monotyp na japanu, 1966, 23,5 x 18 cm
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1940-2010)
Pláž
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:20
pastel, papír, 1975, 20 x 43 cm, sign. LD Fr. Bílek 8. VIII. 1975, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Pechánek
(1945-2015)
Tak vidíte slečno, ani už nemusíte chodit do přírody!
Položka č.: 709Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:31
akvarel, tuš, papír, 1987, 26,7 x 28,8 cm, sign. PD Pechánek 87, Miroslav Pechánek se narodil v roce 1945 v Praze a je absolventem Střední uměleckoprůmyslové školy v Praze. Na začátku své kariéry pracoval jako písmomalíř. V roce 1967 začal pracovat jako výtvarník v Oblastním muzeu v Písku, kde vytvo…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka
Položka č.: 705Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:27
měkký kryt, 35 x 24 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Akt s květy
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:09
litografie, 1967, 55 x 39 cm, sign. DU K. Oberthor 67, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Oberhoff
(1906-1980)
Krajina
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:08
litografie, 35,5 x 48 cm, sign. PD E. Oberhoff, rám, autorský tisk, Německý malíř, sochař a grafik, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mladé šlechtičny
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:02
akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo
Položka č.: 669Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:51
olej, plátno, 2002, 29 x 59 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Šmudla
Položka č.: 668Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:50
pastel, papír, 41 x 28,5 cm, PD monogr. O. M., rám, skvrnky na papíře, papír politý
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Netal
(1880-1952)
Cesta
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:37
olej, karton, 20 x 25,5 cm, sign. PD J. Netal, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Královna (Růžena Nasková)
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:33
tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fritz Müller
Kovárna
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:29
akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mose
Surrealistický motiv
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:26
serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1921-?)
Květiny ve váze
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:13
olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Bez názvu
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:08
monotyp, 1973, 14,8 x 17,7 cm, sign. PD Tesař 73, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michel Terrasse
(1928-2002)
Pohled z okna na zátoku
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:07
litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Tachezy
(1966)
Kompozice
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:06
lept, 1999, 97 x 69,5 cm, sign. PD A. Tachezy 99, č. 2/12, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Želvy
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:19
lept, 37 x 56,5 cm, sign. PD Sukdoláková, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Soukupvá
(1958)
Divadlo
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:59
měkký kryt, 1981, 30 x 34 cm, sign. PD Pavla Soukupová 81, č. 17/20, ohmataný papír, lehce pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrina Sevova
(1971)
Merry-go round I
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:42
síťotisk, 1998, 47,5 x 88,5 cm, sign PD D. Sevova 1998, č. 3/10, na zadní straně štítek, papír zejména v rozích ohmatán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Severová
(1942)
Pohyb - horní část
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:41
lept, 1987, 45 x 50 cm, sign. PD J. Severová 87, č. 1/10, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO