-
František Hodonský
(1945)
J. S. Bach - Kantáty
Položka č.: 281592Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:35
dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Neznámá
Položka č.: 281593Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Čtyři jezdci apokalypsy
Položka č.: 281594Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:37
suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
U země II.
Položka č.: 281595Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38
suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Gorily
Položka č.: 281596Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:39
suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 42/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Vesnický příběh
Položka č.: 281597Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:40
lept, soutisk dvou desek, 1992, 65 x 49,3 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 38/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Hlava
Položka č.: 281598Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:41
lept, soutisk dvou desek, 1987, 64,5 x 49 cm, sign. PD Glaserová 87, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Tajemství Madony
Položka č.: 281599Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42
lept, soutisk dvou desek, 1992, 64,3 x 49,7 cm, sign. PD Glaserová 92, č. 10/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Boj dobra se zlem
Položka č.: 281600Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:43
lept, soutisk dvou desek, 1993, 64,8 x 49,2 cm, sign. PD I. Glaserová 93, č. 12/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Adam a Eva
Položka č.: 281601Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44
lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bolf
(1971)
Mimo čas
Položka č.: 281602Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:45
litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří David
(1956)
Střecha
Položka č.: 281603Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46
serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Matoušek
(1967)
Modré proužky
Položka č.: 281604Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:47
serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bradáček
(1922-1984)
Hlava
Položka č.: 281605Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48
patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořek Šípek
(1949-2016)
Váza Chimera
Položka č.: 281606Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:49
sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz
(1989)
Rybník
Položka č.: 281607Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50
olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz
(1989)
Kameny ve tmě
Položka č.: 281608Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Dušek
(1992)
Po dešti
Položka č.: 281609Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Slunečnice
Položka č.: 281610Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:53
olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Vražda v rákosí
Položka č.: 281611Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54
olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Keř
Položka č.: 281612Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:55
olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Na louce
Položka č.: 281613Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56
olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Červená květina
Položka č.: 281614Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:57
olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Kytice
Položka č.: 281615Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Antonín Kroča
(1947)
Bez názvu
Položka č.: 281616Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:59
olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 281617Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:00
kresba, koláž, 2020, 24 x 33 cm, sign. PD Rich, originální ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov, v koláži je použitý papír z barokního období. Richard Fischer studoval obor Propagační grafika na škole Umění a managementu. Od té doby se věnuje volné tvorbě, která zahrnuje k…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 281618Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:01
giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer, A.T. 6/8
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Dáma a nápadník
Položka č.: 281619Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai II
Položka č.: 281622Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:05
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai
Položka č.: 281623Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO