František Říha
(1910-1986)
Před stavbou
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)
František Říha
(1910-1986)
Za přístavem
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 20.500 CZK (855 €)
Aktuální cena: 20.500 CZK (855 €)
Vladimír Novák
Miláno
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
kombinovaná technika, pastel, běloba, papír, 2005, 76,5 x 56,5 cm, sign. DU V. Novák 2005, rám, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jiří Sopko
Vrcholy
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Boris Jirků
Z cyklu Kejklíři
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jiří Načeradský
On a Ona
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 72.000 CZK (3.000 €)
olej, plátno, 2003, 80 x 100 cm, sign. PD Načeradský, vzadu Načeradský, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem. Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma žen…
Aktuální cena: 72.000 CZK (3.000 €)
Jiří Načeradský
Dva akty
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
olej, překližka, 1997, 60 x 70 cm, sign. PD Načeradský 97, rám, Námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k …
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Jiří Načeradský
Venuše sienská
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
olej, plátno, 1997, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Načeradský, lištováno, vzadu autorsky název díla, Námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší h…
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Veselé postavy
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
akryl,plátno, 2001, 65 x 50 cm, sign. DU A. LAmR 01, Aleš Lamr se na české výtvarné scéně pohybuje od šedesátých let 20. stol. V této době patřil k okruhu umělců, v jejichž díle se začal objevovat zájem o nové pojetí lidské figury, které se v našem prostředí přetransformovalo do tzv. „České grotesky…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Duhové nebe
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
akvarel, tuš, papír, 1989, 40 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 89, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Pseudofigura
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
akvarel, tuš, papír, 1983, 23 x 18,5 cm, sign. DU Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Na Kampě
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
kolorovaná suchá jehla, 1990, 27,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Chaba 90, č. 8/35, soukromé studium
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské panorama
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Patníky
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Na hřišti
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
černobílá bromostříbrná fotografie, 9 x 13 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Dívka na ulici
Položka č.: 489Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel s fotografií Václava Havla z roku 75
Položka č.: 485Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)
Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel s chotí
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
fotografie, 2010, 14,5 x 21,3 cm, sign. PD Škácha 2010
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel s Martou Kubišovou
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
fotografie, 2005, 17,5 x 24 cm, sign. PD ŠKÁCHA 2005
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
J. Bělíková, J. Dienstbier a V. Havel (1978)
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
fotografie, 1978, 13 x 19,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
Ladislav Postupa
(1929-2016)
Buňka
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
bromostříbrná fotografie, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Ladislav Postupa
(1929-2016)
Květ
Položka č.: 474Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
bromostříbrná fotografie, 50,5 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců
Josef Hník
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
vintage gelatin silver print, 2003, 33,4 x 27,9 cm, sign. PD Hník 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze
Alois Nožička
Byla to hlava otevřená
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
fotografie, 1958, 29,2 x 19,3 cm, sign. vzadu Nožička 1958, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Pavel Kopp
Palermo - soubor fotografií
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
24 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven v roce 2017 v Comune di Palermo - Archivio storico na Sicilii , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se b…
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Lubomír Fuxa
(1950)
Etretat
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
fotografie, 2005, 26,3 x 39,4 (32,8 x 48,3) cm, sign. DU 2005 Lub. Fuxa, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
František Dostál
(1938-2022)
Slon a pes
Položka č.: 458Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
bromostříbrná fotografie, 1976, 39,5 x 28,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1976, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Vilém Heckel
(1918-1970)
Vysoké Tatry
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
fotografie, 60. léta, 30,4 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen fotografické sekce SČVU
Vilém Heckel
(1918-1970)
Poslední metry (Afghánistán)
Položka č.: 451Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)