-
Jaromír 99
(1963)
Příjezd
Položka č.: 281580Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:23
giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Bella Italia III
Položka č.: 282008Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:15
lept, reliéfní tisk, 1969, 43 x 40 cm, sign. PD A. Brunovský 1969, č. 18/65, slovenský malíř, grafik a ilustrátor, jeden z významných umělců druhé poloviny 20. století. Albín Brunovský vystudoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, kde byl žákem profesora Vincenta Hložníka. Školu ukončil ro…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 20 000 CZK
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
U země II.
Položka č.: 281595Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38
suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Gesto bez významu
Položka č.: 281767Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:30
fotografie, 1987, 29,4 x 22,1 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Objekt B
Položka č.: 281766Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:29
fotografie, 1961, 29,5 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1961, ze souboru cyklů Hranice komunikace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Franta Kostelník
Položka č.: 245181Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:38
olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Růžový slon
Položka č.: 281718Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:41
litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Podhrázský
(1920-1999)
Rozcvička
Položka č.: 281513Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:16
tužka, pastelky, papír, 19,5 x 28 cm, rám, v kontextu českého umění zaujímá Stanislav Podhrázský postavení solitéra, určené zejména jeho bezvýhradným zaměřením na figuru a výraznou imaginaci. Jeho tvorba také neprošla žádnými výraznými proměnami: od raných artefaktů až po pozdní díla se setkáváme s …
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Portier
Položka č.: 281575Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18
ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Tragédie v cirku…
Položka č.: 281680Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Ulice neřesti
Položka č.: 281679Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:02
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
Položka č.: 281678Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:01
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Prášek
(1950)
Pankrác
Položka č.: 281662Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:45
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Oue…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Hřivnáčová
Kudu
Položka č.: 281658Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:41
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
Položka č.: 281653Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Hory
Položka č.: 281651Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Zelený obelisk
Položka č.: 281650Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:33
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
Položka č.: 282019Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:26
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK
-
Jaroslav Róna
(1957)
Portrét manželů B.
Položka č.: 282013Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:20
litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 57/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK
-
Jaroslav Pukl
(1893-?)
Pohled do kraje
Položka č.: 263081Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Belzebub
Položka č.: 281577Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20
lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bohumil Pospíšil
(1898-?)
Na mrtvém rameni Labe
Položka č.: 214668Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:26
olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské věže
Položka č.: 281579Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22
kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
Položka č.: 281534Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ptáček
(1949)
Hnízda (diptych)
Položka č.: 281533Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:36
2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Čtyři jezdci apokalypsy
Položka č.: 281594Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:37
suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Neznámá
Položka č.: 281593Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Švéda
(1947)
Kompozice
Položka č.: 251796Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:48
tempera, papír, 1984, 64 x 42 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Potok
Položka č.: 245184Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:44
olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Hotel štěstí
Položka č.: 281677Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:00
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO