-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Ad spectatores
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
koláž, dřevo, 1983, 65 x 50 cm, sign. vzadu Jiří Kolář 83, rám, vzadu razítko Galleria Arte Centro, Milano, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hrani…
Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Wachsman
(1898-1942)
Obraz (Surrealistická kompozice)
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pastel, papír, cca 1930-1931, 63,5 x 48 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Aloise Wachsmana č. 821, " V "Obraze (Surrealistické kompozici)" ponechal Wachsman divákovi absolutní volnost pro jeho představivost. Proto také motiv sám ani nespecifikoval názvem. Roku 1931 Adolf Hoffmeis…
Aktuální cena: 135.000 CZK (5.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Placht
(1962)
Curasana
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht , žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
List
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 155.000 CZK (6.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2002, 135 x 180 cm, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, obraz českého malíře, koloristy a významného grafika, ilustrátora a teoretika umění první poloviny 20. století Ivana Ouhela zaujme diváka na první pohled svojí velkorysostí formátu. Rozměrný formát obrazu nesoucí název List je krásn…
Aktuální cena: 155.000 CZK (6.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1977)
Předjarní hlava
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 165.000 CZK (6.875 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
email, sololit, 1965, 64 x 44 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, vzadu štítek s popisem, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných mění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž klad…
Aktuální cena: 165.000 CZK (6.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
Hannibal, největší lev v zajetí
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 280.000 CZK (11.667 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kvaš, papír, 30 x 30 cm, sign. PD Z. Burian, rám, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně
Aktuální cena: 280.000 CZK (11.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Alpská krajina
Položka č.: 282102Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži z profilu
Položka č.: 282127Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:25
tuš, papír, 10 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa na louce
Položka č.: 282126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:26
tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Housle
Položka č.: 282124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 282123Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Karel Jungwirth
Vodáci u města
Položka č.: 282122Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:12
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Rybníky
Položka č.: 282121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:13
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Bažina
Položka č.: 282120Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:14
tuš, papír, 1985, 11 x 21 cm, sign. PD KJ 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Wolgast - NDR
Položka č.: 282119Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:15
tuš, papír, 11 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Krajina
Položka č.: 282118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:16
tuš, papír, 11 x 21 cm, sign. PD KJ, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Chata v krajině
Položka č.: 282117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:17
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Záslibný dar
Položka č.: 265520Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:28
tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Skleslý muž na sedačce
Položka č.: 265519Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:29
tuž, papír, 17 x 22,1 cm, Elegantní muž sedící skoro ležící na sedačce, je smutný nejspíše z lásky., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:20
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:14
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253978Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:12
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Schüler
Na louce
Položka č.: 244492Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:44
suchá jehla, 1982, 16 x 12,5 cm, sign. PD J. Schüler 82, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fotoateliér Jindra
K.H. Mácha: Byl první máj...
Položka č.: 238832Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46
fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Máchův kraj
Položka č.: 238821Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42
dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Mařík
(1915)
KHM máj
Položka č.: 238817Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38
dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
2x Ex Libris Josef Stejskal
Položka č.: 238784Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36
litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava
Položka č.: 279008Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:10
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil
Položka č.: 279007Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:08
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO