-
Markéta Králová
(1952)
J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce
Položka č.: 281713Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:36
lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
V zahradě
Položka č.: 281714Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:37
suchá jehla, mezzotinta, 1985, 49,5 x 64 cm, sign. PD Mžyk Josef 1985, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Kameny
Položka č.: 281715Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:38
lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Spojení
Položka č.: 281716Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:39
suchá jehla, 1995, 49,5 x 39 cm, sign. PD Alena Laufrová 95, č. 1/50, vzadu štítek: Grafika roku 1995, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Strom života
Položka č.: 281717Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:40
litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Růžový slon
Položka č.: 281718Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:41
litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Magnolie
Položka č.: 281719Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:42
litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
TY
Položka č.: 281720Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:43
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Lomová
(1959)
Pondělí, úterý, středa,...
Položka č.: 281721Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:44
litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských uměl…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vlach
(1941)
Setkání
Položka č.: 281722Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:45
litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
Roadster
Položka č.: 281723Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:46
serigrafie, 2002, 44 x 60 cm, sign. PD F. Bílek, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Brůžová
Eiffelova konstrukce
Položka č.: 281724Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:47
serigrafie, 2002, 50 x 71,5 cm, sign. PD Pavla Brůžová, č. 8/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hablawetz
Touha
Položka č.: 281725Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:48
serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Havel
Dvojčata
Položka č.: 281726Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:49
serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
(1909-1985)
Lino 99
Položka č.: 281727Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:50
11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 13/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoe…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Havlín
(1976)
Nádoba
Položka č.: 281728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:51
suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimíra Jelínková
Stojíme
Položka č.: 281729Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:52
kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Lukášová
(1973)
Oběti
Položka č.: 281730Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:53
strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem II.
Položka č.: 281731Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:54
lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem
Položka č.: 281732Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:55
lept, 2023, 49 x 40,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Houby
Položka č.: 281733Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:56
lept, 2023, 49 x 40 cm, monogr. PD ZŠR, č. 10/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929)
Don Giovanni
Položka č.: 281734Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, lept, 61,5 x 50,3 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 13/50, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirek Šebík
(1955)
Björn Zuřivý
Položka č.: 281735Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:58
suchá jehla, 2010, 69 x 54 cm, sign. PD Šebík 2010, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Růžička
(1965)
Člověk
Položka č.: 281736Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:59
linořez, 2000, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Růžička 2000, č. 1/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Studnický
(1969)
Hřibobraní
Položka č.: 281737Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:00
linoryt, 2000, 49 x 68 cm, sign. PD J. Studnický 2000, č. 2/10, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Šindelová
(1970)
Bez názvu
Položka č.: 281738Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:01
linoryt, 1997, 57,5 x 84 cm, sign. PD Jana Šindelová 1997, č. 1/5, rohy ohnuté, při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Franta
(1962)
Mandelinky
Položka č.: 281739Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:02
linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Filip
(1962)
Stroje
Položka č.: 281740Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:03
papír, pryskyřice, akryl, 2012, 95,5 x 65 cm, sign. PD P. Filip 2012, rám, žák prof. J. Soukupa a L. Růžičky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Vánoce 1975
Položka č.: 281741Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:04
fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ehm
(1909-1989)
Akt
Položka č.: 281742Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 1945, 13,9 x 11,1 (15,7 x 11,1) cm, sign. PD Josef Ehm, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO