• Mario Stretti

    (1910-1960)

    Položka č.: 244055

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:31

    litografie, 5,8 x 12,8 cm, sign. PD Mario Stretti, LD věnování: Panu Josefu Hrachovcovi Mario Stretti, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vesnice v noci

    Položka č.: 244056

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:32

    litografie, 1971, 29 x 58,5 cm, sign. DU OStritzko 71, autorský tisk, LD věnování: Panu Svobodovi s přáním, aby prospíval na svobodě srdečně OStritzko 71, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Kartuziánský kostel sv. Trojice v Kr. Poli v Brně

    Položka č.: 244057

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:33

    litografie, 1971, 26,5 x 56,5 cm, sign. DU Otto Stritzko 1971, autorský tisk, DU věnování: Srdečně věnuje Tomášovi Svobodovi Otto Stritzko - červen 1971, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

  • Tomáš Svoboda

    Skvrny

    Položka č.: 244058

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:34

    litografie, 44 x 32,2 cm, sign. PD Tom Svoboda, č. 1/15

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Tomáš Svoboda

    Položka č.: 244059

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:35

    litografie, 46,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 37/40

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Tomáš Svoboda

    Křížení

    Položka č.: 244060

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:36

    litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 29/40

  • Tomáš Svoboda

    Položka č.: 244061

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:37

    litografie, 43,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 36/40

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Šalamoun

    Lovec hada

    Položka č.: 244062

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:38

    litografie, 1980/81, 29 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husaři

    Položka č.: 244063

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:39

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Terč

    Položka č.: 244064

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:40

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 244065

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:41

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Jízda na kohoutovi

    Položka č.: 244066

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:42

    litografie, 1982, 49 x 42 cm, sign. PD KarelToman 82, č. 2/42, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Klára Trnková

    Jamka č. 18

    Položka č.: 244067

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:43

    litografie, 2006, 12 x 11,7 cm, sign. PD Klára Trnková 06, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

  • Klára Trnková

    Notový zápis

    Položka č.: 244068

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:44

    litografie, 2006, 15,7 x 11 cm, sign. PD Klára Trnková 06, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

  • Irena Třísková

    (1967)

    Beránci

    Položka č.: 244069

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:45

    litografie, 2003, 38 x 32,5 cm, sign. PD Irena Třísková 2003, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Velčovský

    Vrak

    Položka č.: 244070

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:46

    litografie, 16,3 x 20 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Velčovský

    U zdi nářků

    Položka č.: 244071

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:47

    litografie, 17,4 x 13,5 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk č. III/X, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

  • Josef Velčovský

    V lese

    Položka č.: 244072

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:48

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Položka č.: 244073

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:49

    litografie, 24,3 x 13,5 cm, sign. DU K. Vysušil , autorský tisk

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Položka č.: 244074

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:50

    litografie, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil, autorský tisk

    Apoštolové

    Položka č.: 244075

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:51

    malba na plechu, 24 x 33,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Hübsch

    (1862-1933)

    Váza s růžemi

    Položka č.: 244076

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:52

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 244077

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:53

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Položka č.: 244078

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:54

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Krajina s potokem

    Položka č.: 244079

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:55

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Podkrkonoší

    Položka č.: 244080

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:56

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Koluch

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    Položka č.: 244081

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:57

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Položka č.: 244082

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:58

    tempera, běloba, papír, 29 x 38,5 cm, sign. PD J. Konečný, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze

  • Jiří Kosina

    (1891)

    Ze Seminárské

    Položka č.: 244083

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:59

  • František Kubíček

    (1872-?)

    Roubená stavení

    Položka č.: 244084

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:00