• Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    No.: 256128

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:40

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    No.: 256161

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:42

    mědirytina, 32 x 20 cm, sign. PD D. Chatrný 56, rám, , the disciple of prof. Salcman and Bouda at The Czech Technical University in Prague, prof. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Club of Specifists, TT club, The Umelecka beseda

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Hippokrates

    No.: 256169

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:44

    lept, 1996, 21 x 14,7 cm, sign. DU Petr Minka 96, autorský tisk,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Der Engel

    No.: 256172

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:46

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jenny Hladíková

    Ostrov

    No.: 256182

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:48

    strukturální grafika, 1966, 22 x 32,4 cm, sign. PD Jana Hladíková 66, autorský tisk, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Karel Benetka

    Grilovaná kuřátka budou za chvilku.. Kuchař už sedí na vejcích

    No.: 256186

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:50

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 16 cm, sig. PS Benetka, zezadu autorská razítka, na levém okraji papíru nepatrná šmouha,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Karel Benetka

    No.: 256187

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:52

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 18 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Karel Benetka

    Ne, pane, já jsem poctivý státní úředník. Tak malý úplatek od vás skutečně nemohu příjmout

    No.: 256188

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:54

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 19 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Mikoláš Axmann

    Réva

    No.: 256200

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:56

    litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, , studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Kopp

    Odraz ve výkladu - Milano

    No.: 256226

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 18:58

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 18 x 23,3 cm, sign. vzadu Kopp, reprodukováno v knize Chvilky s Itálií, při levém okraji perforovaný papír, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní tech…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Holub na Piazza San Marco v Benátkách

    No.: 256227

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:00

    bromostříbrná fotografie (autorská kopie provedená mokrým procesem), 1975, 23,3 x 18 cm, sign. vzadu Kopp, při levém okraji perforovaný papír, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat zač…

    Na dvoře

    No.: 257021

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:02

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, papír nahoře (mimo tisk) lehce pokrčen,

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Pavel Kopp

    Mercato

    No.: 257026

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:04

    fotografie, 16,5 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, odkud p…

  • Pavel Kopp

    Řím

    No.: 257027

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:06

    fotografie, 1974, 19,6 x 16,6 cm, sign. PD Kopp, LD Řím 1974, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, odkud…

  • Josef Trunke

    Vysoké Tatry

    No.: 257122

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:08

    olej, karton, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD Trunke, rám, na zadní straně štítek s popisem autora,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Jiří Kamenický (Lískovec)

    Březový háj

    No.: 257125

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:10

    olej, sololit, 31 x 40,5 cm, sign. LD J. Kamenický, rám,

  • Jaroslav Trinkmoc

    Snopy

    No.: 257127

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:12

    olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna,

  • Jaroslav Trinkmoc

    Vrby u rybníka

    No.: 257128

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:14

    olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna,

    Letní les

    No.: 257129

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:16

    olej, sololit, 23 x 28 cm, sign. PD. Šindelář ?, rám, malba mírně zašpiněna,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Rozbouřené moře

    No.: 257131

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:18

    olej, překližka, 70 x 100 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • F. Duša

    Orava I

    No.: 257136

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:20

    dřevoryt, 16 x 23 cm, sign. PD F. Duša,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Orava II

    No.: 257137

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:22

    dřevoryt, 16 x 23 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Orava III

    No.: 257138

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:24

    dřevoryt, 16 x 23 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Orava IV

    No.: 257139

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:26

    dřevoryt, 16 x 23 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Liesler

    No.: 257343

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:28

    tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association o…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Franz Kline

    (1910-1962)

    Franz Kline

    No.: 257344

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:30

    tisk, plakát, 99 x 60 cm, plakát k výstavě v Albright-Knox Art Gallery, Buffalo, zažloutlý, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Ostatky ráje

    No.: 257351

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:32

    tisk, plakát, 2014, formát A1 cm, , the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Grafika

    No.: 257354

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:34

    tisk, plakát, 96 x 58 cm, při okrajích mimo tisk pomuchlaný papír, 2 x cca 3 cm natrženo, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Jiří Kolář 29.9. - 24.11.1991

    No.: 257368

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:36

    tisk, plakát, 59 x 41,5 cm, plakát k výstavě v Galerii u Bílého jednorožce v Klatovech, papír při okraji nepatrně pomuchlán, , the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Dagmar Hochová

    (1926-2012)

    Dagmar Hochová dětem

    No.: 257369

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 16. 12. 2021 19:38

    tisk, plakát, 57 x 80 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros v Domě dětské knihy na Perštýně 31.5. -21.6.1980,

    Current price: 400 CZK (16 €)