• Kamil Lhoták

    Pohledy

    Položka č.: 243963

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 18:19

    pastelky, papír, 1918, 10 x 16 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Četníci

    Položka č.: 243964

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:00

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 16,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Vypadá to jako Kitzbühel

    Položka č.: 243965

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:01

    tuš, papír, 1918, 10,5 x 16,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Vláček

    Položka č.: 243966

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamil Lhoták

    Tygr žere domorodce / Tygr zblízka

    Položka č.: 243967

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:03

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamil Lhoták

    Stan

    Položka č.: 243968

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:04

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 17 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamil Lhoták

    Král a královna

    Položka č.: 243969

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:05

    pastelky, papír, 1919, 12 x 15,2 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Ve sklepení

    Položka č.: 243970

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:06

    pastelky, papír, 1919, 10 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamil Lhoták

    Do boje

    Položka č.: 243971

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:07

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 17 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamil Lhoták

    Orel Královský

    Položka č.: 243972

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:08

    pastelky, papír, 1919, 8 x 6 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Velbloud dvouhrbý

    Položka č.: 243973

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:09

    pastelky, papír, 1918, 17 x 10 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamil Lhoták

    4. února

    Položka č.: 243974

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:10

    tužka, papír, 1919, 10,5 x 17 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Busta mladé ženy

    Položka č.: 243975

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:11

    starožitná terakota s polychromií, v. 32 cm, značeno na boku, starožitná terakota s polychromií, Vídeň 19. století, plastika v za­chovalém stavu. značeno na boku., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Vlasta Dohnalová - Pešanová

    (1897-?)

    Art deco Madona

    Položka č.: 243976

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:12

    glazovaná keramika, 15,5 x 14 x 12 cm, značeno na zadní straně V. Dohnalová, vespod značka H vyrytá do masy, Panna Maria s dítětem na klíně stylizovaná ve stylu art deco z jemné glazované keramiky. Vlasta Dohnalová-Pešanová se narodila 16. 1. 1897 v Chrudimi. Studovala na Uměleckoprůmyslové škole v …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Uprka

    (1868-1929)

    Symbol mateřství (krojovaná žena s dítětem)

    Položka č.: 243977

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:13

    pálená patinovaná hlína, v. 53 cm, signováno na plintě F. Uprka, František Uprka, zásadně nazýván Franta Uprka (26. února 1868 Kněždub – 8. září 1929 Tuchoměřice), byl český sochař, bratr věhlasného malíře Jožky Uprky. Franta Uprka byl členem SVU Mánes a od roku 1909 též zakládajícím členem Sdruže…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Uprka

    (1868-1929)

    Děcko se džbány

    Položka č.: 243978

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:14

    pálená patinovaná hlína, v. 18,5 cm, sign. vzadu na pod­stavci Fr. Uprka, výška 18,5 cm, značeno vtlačeně Pexider Letovice, plastika z pálené patinované hlíny představuje malé dítě v košilce se džbány, Morava, Pexider Letovice, kolem r. 1925. Plastika v perfektním stavu., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena v plavkách

    Položka č.: 243979

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:15

    černobílá bromostříbrná fotografie, 11,4 x 7,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na ulici

    Položka č.: 243980

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:16

    černobílá bromostříbrná fotografie, 15 x 13,1 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Postava

    Položka č.: 243981

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:17

    černobílá bromostříbrná fotografie, 15,4 x 8,6 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne

    Položka č.: 243982

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:18

    bromostříbrná fotografie, 1992, 43,8 x 56,5 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 92, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Camillle Corot - kopie

    Stavení

    Položka č.: 243983

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:19

    olej, plátno, 33,5 x 41,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Před soumrakem

    Položka č.: 243986

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:22

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 243987

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:23

  • Jindřich Sitte

    (1888-1951)

    Venkovská chalupa

    Položka č.: 243988

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:24

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    Položka č.: 243989

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:25

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    Položka č.: 243990

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:26

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    Položka č.: 243991

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:27

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Položka č.: 243992

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:28

  • Jan Otava

    (1950)

    Tetovaný

    Položka č.: 243993

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:29

    kombinovaná technika, papír, 2003, 62,5 x 45 cm, sign. PD J. Otava 2003, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Ležící akt

    Položka č.: 243994

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:30