Kůň

    Položka č.: 226428

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:30

    akvarel, tempera, uhel, papír, 2002, 30,8 x 40,7 cm, monogr. PD JB, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Růže

    Položka č.: 244506

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:31

    monotyp, 10,2 x 6 cm, sign. PD , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 238041

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:32

    uhel, papír, 34,5 x 26 cm, PD značeno Portrétní podnik Julius Jokl Praha I. Celetná ulice 10., pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Domek na jaře

    Položka č.: 213118

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:33

    olej, karton, 40,2 x 51 cm, mongr. LD B, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Řeka

    Položka č.: 138897

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:34

    akvarel, tuš, papír, 31,2 x 59 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Radostný klaun

    Položka č.: 244499

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:35

    tuš, běloba, papír, 19,7 x 13,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Novotný

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 244463

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:36

    lept, 14,5 x 9,7 cm, sign. DU Novotný 91, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bernard van de Putte

    (1528-1580)

    Radovánky na řece Scheldě

    Položka č.: 237843

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:37

    reprodukce, 24 x 31 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Pavel Roučka

    Renesanční trio

    Položka č.: 122560

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Vyjížďka na koních

    Položka č.: 201518

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:39

    litografie, 1961, 33,4 x 45,5 cm, sign. PD J. Říha 61., 1/20, při okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Schüler

    Na louce

    Položka č.: 244492

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    Malíř

    Položka č.: 244473

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:41

    litografie, akvarel, 9,5 x 14 cm, sign. LD K. Skála 1984, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Svobodová

    Položka č.: 244448

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:42

    suchá jehla, 1985, 7 x 5 cm, sign. DU J. Svobodová 85, 16/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    S květinou v ústech

    Položka č.: 244454

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:43

    linoryt, 16,5 x 7 cm, sign. PD K. Šafář, 44/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lidka Šístek

    Květinářka s nůší

    Položka č.: 216570

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:44

    koláž na malovaném pozadí, 1918, 63 x 45 cm, sign. PD 1918 Lidka Šistek, rám, obraz od lidového tvořitele Lidky Šistka, který maloval na zakázku rovněž vějíře či lístky do památníků, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Uiberlay

    (1922-1999)

    Strom u stavení

    Položka č.: 217808

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:45

    suchá jehla, 1981, 7,7 x 9,8 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, 17807, žák prof. V. Rady na AVU v Praze a O. Blažíčka na ČVUT tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Tulipány

    Položka č.: 181963

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:46

    fix, akvarel, papír, 32,6 x 45 cm, sign. PD B. Vejrychová - Solarová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Veselý

    Andělé

    Položka č.: 244509

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:47

    litografie, 1988, 19,5 x 13,6 cm, sign. PD V. Veselý, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Jezdec

    Položka č.: 137676

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:48

    dřevoryt, 17,9 x 45,2 cm, značeno LD v tisku JW, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Dívčí profil s květy šafránu

    Položka č.: 137675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:49

    dřevoryt, 45,7 x 24,3 cm, značeno PD v tisku JW, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Zálešák

    Staré Město

    Položka č.: 225109

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:50

    litografie, 1985, 35,2 x 38,5 cm, sign. PD FZálešák 1985, 135/200, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    Položka č.: 234096

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:02

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Turek-Lišák

    Sázava pod Barborou

    Položka č.: 234145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:06

    litografie, 17 x 20 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Na louce

    Položka č.: 234821

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:08

    dřevoryt, 1963, 8,8 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, rám, č. 0/20, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234877

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 234881

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na náměstí

    Položka č.: 234882

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:14

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    Položka č.: 234886

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Ukousnout hlavu

    Položka č.: 235046

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)