• Berto Monetti

    Ženský akt s rukama za zády

    Položka č.: 215303

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:24

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1987, 56,5 x 42,2 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrn

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Mikuláš a čert

    Položka č.: 217461

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:26

    tuš, papír, 1958, 15 x 10 cm, monogr. LD, papír mírně zvlněný od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Zvláštní tvor

    Položka č.: 217477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:28

    fix, papír, 12 x 8 cm, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Pečínka

    Položka č.: 217478

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:30

    tuš, papír, 13 x 13 cm, při pravém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Lavička lásky

    Položka č.: 217481

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:32

    tuš, papír, 5 x 6,3 cm, na podlepu popsáno autorem: Letní večer - nejsem lhostejný k požadavkům populace!, zašpiněno, podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    U piva

    Položka č.: 217483

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:34

    propiska, papír, 16 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 217484

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:36

    propiska, papír, 20 x 13 cm, v pravém dolním rohu skvrna od vody, při spodním okraji cca 2 cm natrženo, poškození nezasahují do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Muži a prasata

    Položka č.: 217485

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:38

    pastel, papír, 21 x 27 cm, papír po okrajích zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    U psychiatra

    Položka č.: 217488

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:40

    fix, papír, 16 x 14 cm, při levém okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Taxi

    Položka č.: 217489

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:42

    fix, papír, 18 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Mládě

    Položka č.: 217691

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:44

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Květina

    Položka č.: 217692

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 217695

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:48

    dřevoryt, 1978, 29,5 x 22 cm, sign. LD, č. 13/100, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 217696

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:50

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Hodný

    Postava

    Položka č.: 217705

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:54

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Antický Motiv (Ex libris Rudolfa Pribyša)

    Položka č.: 218147

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:56

    zinkografie, 7 x 9 cm, sign. DU, vzadu razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Míčová hra

    Položka č.: 218151

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 23:58

    litografie, 10 x 18,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2020 00:00

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Piccolou na Côte D´Azur

    Položka č.: 242435

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:02

    litografie, 1930, 21,3 x 14,2 cm, původní barevná litografie - příloha grafického sborníku "Hollarů Svazek II., ročník VI., u horního okraje (mimo tisk) papír lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Holla…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Zjevení

    Položka č.: 242436

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:04

    dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, zažloutlý papír, na spodním okreji (mimo tisk) papír lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Vyšlí proroci z poušti

    Položka č.: 242437

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:06

    tisk, 15,7 x 9,4 cm, lehce zažloutlý papír, na dvou rozích (mimo tisk) papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Hudba pramenů

    Položka č.: 242438

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:08

    tisk, 17,8 x 9,4 cm, značeno PD 1918-F.B-, lehce zažloutlý papír, LH (mimo tisk) papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 242439

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:10

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Pohled na Pražský hrad ( Ex Pragensis J. Černý)

    Položka č.: 242440

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:12

    lept, 1963, 10 x 4,5 cm, sign. DU A. Homolka 7. X. 63, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • K. H. Schneller

    My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)

    Položka č.: 242441

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:14

    tisk, 1944, 8 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Renno Wolf

    (1912-2009)

    Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)

    Položka č.: 242442

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:16

    dřevoryt, 11 x 5,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Csiby Mihály

    (1922)

    Ježíš (Allelujas Husvetot; Palásthyek)

    Položka č.: 242443

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:18

    dřevoryt, 1984, 13 x 6,5 cm, sign. PD Csiby 84, papír na pravém okraji (mimo tisk) otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    Položka č.: 242444

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:20

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hubert Rüther

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na "Barevný večer" / Bunten Abend

    Položka č.: 242445

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)