Kůň

    Položka č.: 244377

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:15

    mědirytina, 11,4 x 15,5 cm, rám, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Reprodukce

    Položka č.: 244378

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:16

    tisk, 66 x 66 cm, rám

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Plachetnice

    Položka č.: 244379

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:17

    litografie, 1972, 15, 7 x 9 cm, sig. PD K. Lhoták 17.6.72, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ota Janeček

    Profil

    Položka č.: 244380

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:18

    linoryt, 14, 6 x 16, 5 cm, sign. PD Ota Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Barborka

    Položka č.: 244381

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:19

    pálená hlína, 54 x 34 x 9 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsán: 1973 400 Kč autorský kus = Barborka = darováno !, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

    Objetí

    Položka č.: 244382

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:20

    pálená hlína, 1930, 28,5 x 30 x 15 cm, značeno na podstavci, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Loď

    Položka č.: 244383

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:21

    glazovaná keramika, 26,8 x 31,4 x 1 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Landenberger

    (1898-?)

    Hančí Kozinová

    Položka č.: 244384

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:22

    2x plastika, značeno vpravo na podstavci Landenberger / na zadní straně Landenberger, dvě drobné plastiky z chodského národopisu: hlava Hančí v šátku a její kolorovaná busta. Alois Langenberger (1898 - 1962) jako sochař působil v Domažlicích a v Praze. Narodil se ve smíšené rodině, jeho matka byla Č…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vincenc Makovský

    (1900-1966)

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 244385

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:23

    pálená hlína, v. 38,5 cm, značeno LD V. MAKOVSKÝ, zespoda značeno razítkem PRAHA UMP NUSLE, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského, K. Krattnera, J. Štursy, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Novák

    (1880-1917)

    Svatopluk Čech

    Položka č.: 244386

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:24

  • Vasil Petrica

    (1900-?)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 244387

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:25

    pálená hlína, 14 x 36 x 16 cm, značeno dole V. Petryca, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Bartuška

    (1898-1963)

    Lyže

    Položka č.: 244388

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:26

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    V kostele

    Položka č.: 244389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:28

    bromostříbrná fotografie, 21,9 x 17,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Zákoutí

    Položka č.: 244390

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:29

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 14,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Položka č.: 244391

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Kostel

    Položka č.: 244392

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:31

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Loreta

    Položka č.: 244393

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:32

    bromostříbrná fotografie, 22,7 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jovan Dezort

    Tramvaj

    Položka č.: 244394

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:33

    fotografie, 30 x 30 cm, značeno na zadní straně autorským štítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jovan Dezort

    Veverka

    Položka č.: 244395

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:34

    bromostříbrná fotografie, 20 x 18 cm, sign. na zadní straně J. Dezort, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 244396

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:35

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD František Dostál, 24/30, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 244397

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:36

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 22,8 x 16,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Akt ženy v průzoru

    Položka č.: 244398

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:37

    bronostíbrná fotografie, 1970, 16,2 x 22,5 cm, sign. vzadu František Dostál 1970 Berounsko, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Dostál

    Akt ženy

    Položka č.: 244399

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:38

    bronostíbrná fotografie, 1978, 16,9 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, 1978, hrad Zlenice, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Dobová reklamní fotografie

    Položka č.: 244400

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:39

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 16,9 x 22,6 cm, sign. na zadní straně Gribovský, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Položka č.: 244401

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:40

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 23,8 x 37,8 cm, sign. na zadní straně Gribovský, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Helbich

    Prales Mionší

    Položka č.: 244402

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:41

    fotografický kontakt, 11,3 x 8,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Prales Mionší

    Položka č.: 244403

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:42

    fotografický kontakt, 8,2 x 11,3 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Helbich

    Dobřejovický potok

    Položka č.: 244404

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:43

    bromostříbrná fotografie, 1996, 12,7 x 17,6 (18 x 23,7) cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Výmola u Škvorecké obory

    Položka č.: 244405

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:44

    bromostříbrná fotografie, 1996, 14,5 x 19,5 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Ruiny

    Položka č.: 244406

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:45

    bromostříbrná fotografie, 1996, 13 x 17,5 (17,7 x 24) cm, sign. na zadní straně Petr Helbich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)