Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:23

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:24

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pár

    Položka č.: 233502

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:25

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kázání

    Položka č.: 233503

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:26

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Postava

    Položka č.: 233504

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:27

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:28

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Fotbal to je hra...

    Položka č.: 233584

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:29

    akvarel, papír, 1982, 23 x 33 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na branku

    Položka č.: 233585

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:30

    akvarel, papír, 1982, 22 x 33 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář v akci

    Položka č.: 233586

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:31

    akvarel, papír, 1982, 22 x 33 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 233587

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:32

    akvarel, papír, 1983, 27 x 18 cm, sign. DU Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    GÓÓÓL

    Položka č.: 233588

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:33

    akvarel, papír, 1982, 21 x 34 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Doskok

    Položka č.: 233589

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:34

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18 cm, sign. LD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skoky (Vysoké Tatry)

    Položka č.: 233590

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:35

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelená branka

    Položka č.: 233591

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:36

    akvarel, papír, 1982, 25,5 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista č. 14

    Položka č.: 233592

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:37

    akvarel, papír, 1983, 24 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233593

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:38

    akvarel, papír, 1988, 30,5 x 22 cm, sign. PD Salajka J. 88, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v červené kombinéze

    Položka č.: 233594

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:39

    akvarel, papír, 1982, 26 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v zatáčce

    Položka č.: 233595

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:00

    akvarel, papír, 1982, 26 x 18 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233596

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:01

    akvarel, papír, 1982, 18,5 x 26 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan č. 63

    Položka č.: 233597

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:02

    akvarel, papír, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař č. 57

    Položka č.: 233598

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:03

    akvarel, papír, 1983, 26,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o puk

    Položka č.: 233599

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:04

    akvarel, papír, 1982, 15,5 x 21,5 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    Položka č.: 233600

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:05

    akvarel, tuš, papír, 1981, 27 x 17 cm, sign. DU Salajka 81, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan na lyžích

    Položka č.: 233601

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:06

    akvarel, papír, 1983, 18 x 23 cm, sign. LD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Čtyřbob

    Položka č.: 233602

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:07

    akvarel, papír, 1975, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce

    Položka č.: 233603

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:08

    akvarel, tuš, papír, 1979, 14 x 24 cm, sign. PD Salajka J. 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 233604

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:09

    akvarel, papír, 1982, 14 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na brankáře

    Položka č.: 233605

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 9 a 5

    Položka č.: 233606

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:11

    akvarel, tuš, papír, 1978, 14 x 24 cm, sign. DU Salajka 78, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 8 a 15

    Položka č.: 233607

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:12

    akvarel, tuš, papír, 12 x 26 cm, sign. DU Salajka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)