Podzimní krajina

    No.: 259114

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:12

    olej, karton, 47 x 67 cm,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    No.: 259142

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:16

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Ladislav Horáček

    Vodní hladina

    No.: 259144

    Auction price: 220 CZK (9 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:18

    pastel, papír, 27 x 50 cm,

    Current price: 220 CZK (9 €)

    Podzimní krajina

    No.: 259146

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:20

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Studie listů

    No.: 249540

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:24

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý a v pravém spodním rohu zašpiněný papír, při horním okraji drobné poškození papíru,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Studie větví a kmenů stromu

    No.: 249541

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:26

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, zažloutlý, zašpiněný a místy zahnědlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Flos

    Rybář pod hradem

    No.: 249543

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:28

    olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Flos, rám, při levém okraji bělejší skvrnky, při spodním okraji patrné dírky po špendlících,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Kopretiny ve váze

    No.: 249547

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:30

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Hana Storchová

    Rybníček

    No.: 249550

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:32

    lept, 25,5 x 48 cm, sign. PD H. Storchová, rám, č. 8/200, zažloutlý papír, při spodním okraji (mimo tisk)výrazný žlutý pruh, na rámu oděrky, , the private disciple of L. Jirincova, disciple of prof. M. Holy and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cz…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pohled z okna

    No.: 249556

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:34

    litografie, 10 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 1/50, zažloutlý papír, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Chalupy v Německém v zimě

    No.: 249561

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:36

    litografie, pohlednice, 6,6 x 12,5 cm, značeno LD F. Emler, pohlednice použitá, popsána textem, známka, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Krebs

    (1948-2003)

    No.: 249575

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:38

    tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Lisý

    Portrét muže

    No.: 249577

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:40

    tuš, papír, 1960, 27,2 x 19,3 cm, sign. LD P. Lisý 60, lehce zažloutlý papír, papír místy ušpiněn, , studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 249581

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:42

    litografie, 25,2 x 17,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, papír mimo tisk na okrajích lehe otřepen, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pták

    No.: 249583

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:44

    litografie, 12 x 8,4 cm, sign. DU J. Vodrážka, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Kominík

    No.: 249584

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:46

    litografie, 9,5 x 7 cm, sign. DU Stretti, , the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Veselice

    No.: 249590

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:48

    kolorovaná litografie, 22,2 x 16 cm, sign. PD A. Moravec, zažloutlý papír, při okrajích a v rozích papír pokrčen, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member …

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Klíč

    No.: 249591

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:50

    lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD J. Herčík, , the disciple of prof. M. Hegar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Sluneční princ

    No.: 249605

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:52

    lept, 16,3 x 11,8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 112/200, dvojlist, PF 1969, Český fond výtvarných umění, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Ass…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Ex libris Jana Fučíka

    No.: 249606

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:54

    litografie, 9,8 x 7,6 cm, značeno PD Arno Nauman, zažloutlý papír, místy lehce ušpiněn, levý horní roh papíru pokrčen, , the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Srnka

    No.: 249616

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:56

    litografie, 12,5 x 19 cm, pravý horní okraj papíru lehce pokrčen, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    No.: 249633

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 21:58

    litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    No.: 249635

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 22:00

    litografie, 1979, 8,1 x 14 cm, značeno PD Liesler 79, nalepeno na kartonu, na spodním okraji papíru pod grafikou je trochu průhledného lepidla, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czec…

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Lokomotiva

    No.: 250385

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 22:02

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Rosík

    Závodník

    No.: 250474

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 22:04

    fotografie, 22,4 x 40,4 cm,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Žena s vějířem

    No.: 250859

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 22:06

    silver bromide photo, 15,2 x 15,5 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    No.: 250883

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 22:08

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Janda?

    (1907-2000)

    Bílá Opava

    No.: 250889

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 22:10

    bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Hampl

    Akrobati

    No.: 250890

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 22:12

    bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    No.: 250896

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 21. 10. 2021 22:14

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 13,1 x 6 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 450 CZK (18 €)