• Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Horská krajina

    Položka č.: 240125

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:39

    litografie, 17,1 x 19,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Milenci při měsíčku

    Položka č.: 240127

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:40

    litografie, 16,3 x 2,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240129

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:41

    litografie, 8,5 x 8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Radnice

    Položka č.: 240130

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:42

    litografie, 23,2 x 17,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek pod Petrošem

    Položka č.: 240132

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:43

    litografie, 14,2 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    V zimě

    Položka č.: 240133

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:44

    litografie, 17,5 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dřevěný kostelík

    Položka č.: 240134

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:45

    litografie, 19 x 18,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nízké Karpaty

    Položka č.: 240135

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:46

    litografie, 17,7 x 25,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Hoverla od hranic

    Položka č.: 240136

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:47

    litografie, 15 x 18,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnice pod horami

    Položka č.: 240137

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:48

    litografie, 16,4 x 23 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Salaš

    Položka č.: 240138

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:49

    litografie, 14,8 x 22,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét děvčátka

    Položka č.: 240139

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:50

    litografie, 1912, 24,5 x 20 cm, sign. PD Otakar Vaňáč 1912, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek

    Položka č.: 240140

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:51

    litografie, 17,7 x 23,2 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pod Bukovinkou

    Položka č.: 240141

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:52

    litografie, 14,6 x 18,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240142

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:53

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnické stavení

    Položka č.: 240143

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:54

    litografie, 17,5 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Strom u statku

    Položka č.: 240144

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:55

    litografie, 19 x 26,4 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dům

    Položka č.: 240145

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:56

    litografie, 17,4 x 22,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ornament

    Položka č.: 240905

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:57

    lept, 8 x 6 cm, sign. PD Hořánek, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karin Božková

    Položka č.: 240933

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:58

    linoryt, 56 x 42,3 cm, sign. PD Karin Božková, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 240934

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 14:59

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Šašek

    Položka č.: 240935

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:00

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavlína Bartušková

    Sedící

    Položka č.: 240936

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:01

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Teicher

    Sedící akt

    Položka č.: 240937

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Holubice

    Položka č.: 240938

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:03

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 240939

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:04

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 240940

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:05

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Létající pes

    Položka č.: 240941

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:06

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 240942

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:07

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 240943

    Plánované ukončení: 13. 02. 2020 15:08

    linoryt, 92 x 67 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)