• Vladimír Větrovský

    Strašák

    Položka č.: 243880

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:56

    litografie, 2009, 35,3 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/90, současný český malíř a grafik. V letech 1999 až 2001 studoval Divadelní fakultu AMU v Praze, obor scénografie (prof. A. Pražák), v letech 2002 až 2008 AVU v Praze v ateliéru malby prof. M. Rittsteina. Během studií, v roce 2001, absolv…

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Vladimír Větrovský

    Houby I

    Položka č.: 243881

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:57

    litografie, 2009, 34,7 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/84, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Hans von Straschiripka Canon

    (1829-1885)

    Studie dívky

    Položka č.: 243882

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:58

    uhel, papír, 30 x 23,7 cm, sign. DU Canon, studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    (1829-1885)

    Diana

    Položka č.: 243883

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:59

    uhel, papír, 20 x 13 cm, sign. PN Canon , studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    (1829-1885)

    Autoportrét

    Položka č.: 243884

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:00

    uhel, papír, 15 x 11,8 cm, sign. PD Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v roce …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1829-1885)

    Studie hlavy

    Položka č.: 243885

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:01

    uhel, papír, 1885, 15 x 10,5 cm, sign. LD Canon 1885, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v roce 1874 se definitivně v…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    (1829-1885)

    Bacchus

    Položka č.: 243886

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:02

    uhel, papír, 1886, 13,3 x 10 cm, sign. PD Canon 1886, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, …

    (1829-1885)

    Položka č.: 243887

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:03

    uhel, papír, 15 x 10 cm, sign. DU Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská, Rakouský malíř historismu 19. století, studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni (profesor Ferdinand Georg Waldmüller a Carl Rahl). Během své kariéry hodně cestoval, ale v roce 18…

  • Amálie Mánesová - připsáno

    Zámeček

    Položka č.: 243888

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:04

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Položka č.: 243889

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:05

    kombinovaná technika, tempera, tuš, 46 x 60 cm, sign. PD Brož, rám, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

  • Jindřich Hlavín

    (1877-1958)

    Chalupy

    Položka č.: 243890

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:06

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Dům ve Slatině

    Položka č.: 243891

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:07

    akvarelový pastel, papír, 21 x 30 cm, sign. PD M. Holý, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Jarní tání

    Položka č.: 243892

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:08

    olej, plátno, 1923, 51,5 x 68 cm, sign. PD G. Reiter 1923, rám, malba místy mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 243893

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:09

    olej, plátno, 20,5 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno na horním okraji otřepeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    U stolu

    Položka č.: 243894

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:10

    olej, plátno, 35 x 29 cm, sign. LD Ullrych, plátno na okrajích mírně otřepeno; rohy plátna pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u jezera

    Položka č.: 243895

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:11

    olej, plátno, 28,3 x 35 cm, PD značeno: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, otřepené okraje plátna, malba u okrajů místy odřená, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Hoch u stolu

    Položka č.: 243896

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:12

    olej, plátno, 1935, 34,6 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrych 35, nalepeno na kartonu, nepatrné oděrky u okrajů, antiqari.at Radhošťská

    Baletka

    Položka č.: 243897

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:13

    pastel, lepenka, 38 x 28 cm, sign. DU nečitelně, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Růžová zahrádka

    Položka č.: 243898

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:14

    olej, plátno, 1990, 50 x 65 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    (1903-1999)

    Západ slunce nad Drahovským rybníkem

    Položka č.: 243899

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:15

    akvarelový pastel, papír, 1978, 31 x 42,5 cm, sign. PD M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

    (1903-1999)

    Hřídelecká Horka

    Položka č.: 243900

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:16

    akvarelový pastel, papír, 1988, 33 x 45 cm, sign. PD M. M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

  • F. Bílek

    Postava muže

    Položka č.: 243901

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:17

    uhel, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. DU F. Bílek, rám, při okraji roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Felger

    (1938-1986)

    Modré zátiší

    Položka č.: 243902

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:18

    kombinovaná technika, papír, 62 x 44,5 cm, sign. LD Felger, při okrajích mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 243903

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:19

    akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign PD M. Houra 80, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Čtenář

    Položka č.: 243904

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:20

    akvarel, tuš, papír, 1995, 42 x 30 cm, sign. PD L.J. Kašpar 28.1. 1995, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Dívka v klobouku

    Položka č.: 243905

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:21

    akvarel, tuš, papír, 1994, 42 x 30 cm, sign. PD L.J. Kašpar 2.2. 1994, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Nábřeží

    Položka č.: 243906

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:22

    akvarel, papír, 1986, 14 x 6,3 cm, sign. LD Kolínská, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Maryša Neubertová

    (1899)

    Pohled na horu

    Položka č.: 243907

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:23

    olej, plátno, 60 x 71,7 cm, sign. LD M. Neubertová, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Oberthor

    Lepič

    Položka č.: 243908

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:24

    pastelky, propiska, papír, 1975, 22 x 11 cm, sign. DU K. Oberthor 75, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Svolinský

    Ples

    Položka č.: 243909

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:25

    akvarel, tuš, papír, 23,3 x 19,2 cm, monogr. DU KS, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)