• Vladimír Pechar

    Dívka (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 243321

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 22:36

    dřevoryt, 7,8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • František Hanák

    Pobřeží

    Položka č.: 243323

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 22:40

    tužka, kvaš, papír, 1965, 31,4 x 22 cm, PD monogr. FH 65, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Hanák

    Pražské motivy

    Položka č.: 243324

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 22:42

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 89,5 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Dominanty Prahy

    Položka č.: 243325

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 22:44

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 90 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Jansa

    Horské jezírko

    Položka č.: 243337

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:08

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Rumcajs s kordem

    Položka č.: 243338

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě v zálivu

    Položka č.: 243339

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:12

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    Položka č.: 243340

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:14

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zámek Červená Lhota

    Položka č.: 243341

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:16

    olej, karton, 11,7 x 17,5 cm, sign. PD J. Dlabal, na spodním okraji na jednom místě nepatrně odřená malba, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad Lipnem

    Položka č.: 243342

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:18

    olej, plátno, 11,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Dlabal, DU: Lipno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Antické ruiny

    Položka č.: 243343

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:20

    olej, karton, 15,9 x 26 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku