• Blanka Jakubčíková

    (1971)

    bez názvu VIII

    Položka č.: 231558

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 19:50

    kombinovaná technika, papír, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha p…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    bez názvu IX

    Položka č.: 231559

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 19:51

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B.J. 08, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha po…

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo

    Položka č.: 231560

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 19:52

    litografie, 2015, 29 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2015, č. 64/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Aleš Kublák

    Kvítí zesnulých

    Položka č.: 237269

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 19:53

    olej, plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Aleš Kublák

    Čas zrození

    Položka č.: 237270

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 19:54

    akryl, plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Aleš Kublák

    Přívětivé procitnutí

    Položka č.: 237271

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 19:55

    akryl, plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Aleš Kublák

    Pozdější odpověď

    Položka č.: 237272

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 19:56

    akryl, olej, plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Aleš Kublák

    Vodní sluj

    Položka č.: 237970

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 19:57

    olej, akryl, plátno, 2019, 50 x 40 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Aleš Kublák

    Propadlé odpoledne

    Položka č.: 237971

    Plánované ukončení: 18. 09. 2019 19:58

    akryl, plátno, 2019, 60 x 50 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • F. Duša

    Matka

    Položka č.: 237219

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:02

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Při měsíci

    Položka č.: 237220

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Smutné děvče

    Položka č.: 237221

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:06

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Předení lnu

    Položka č.: 237222

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Posluchači

    Položka č.: 237223

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Návrh kostýmu - Rossini: Tanec na hudbu

    Položka č.: 237224

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:12

    akvarel, tuš, papír, 1983, 29 x 21 cm, sign. PD Schin 83, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Návrh kostýmu - Puccini: Tosen - Serpia II.

    Položka č.: 237225

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:14

    akvarel, tuš, papír, 1983, 29,3 x 21 cm, sign. PD Schin 83, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vlajky

    Položka č.: 237226

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:16

    mědirytina, 25 x 22 cm, značeno PD Feldweg sculpt. LD G. Heck dir., na okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mapa Londýna

    Položka č.: 237227

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:18

    mědirytina, 21,5 x 28,5 cm, papír lehce zašlý, na levém dolním rohu a horním pravém rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na pastvě

    Položka č.: 237229

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Krcal

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 237230

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:22

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Krcal

    Pobřeží

    Položka č.: 237231

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:24

    Loď Franklin

    Položka č.: 237232

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Slíva

    Vincent van Gogh

    Položka č.: 237438

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:28

    serigrafie, 19,5 x 17 cm, sign. PD jiří Slíva, č. 71/200, papír místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 237439

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:30

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 237440

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:32

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 237450

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:34

    lept, 29,5 x 16,2 cm, sign. PD Vlad. Röhling, LD autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 237455

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:36

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Sochař Ladislav Kofránek

    Položka č.: 237458

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:38

    suchá jehla, 1940, 17,3 x 13 cm, sign. PD Arno Nauman, na dvojlistu s textem: Za laskavou a mně tak milouv vzpomínku k mé šedesátce co nejsrdečněji děkuji. Oddaný Lad Kofránek, vlastnoruční podpis Ladislava Kofránka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 237460

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:40

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. H. Payne

    (1812-1902)

    Mozart

    Položka č.: 237462

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)