• J. Duben

    Položka č.: 213152

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:12

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 213664

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:13

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    Položka č.: 213676

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:14

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • J. Výrovský

    Jarní tání

    Položka č.: 213678

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:15

    olej, plátno, karton, 50 x 66 cm, sign. LD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:16

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Kubíček

    Položka č.: 214066

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:17

    litografie, 1988, 13,6 x 7,4 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, pasparta, č. 12/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Otakar Zejbrlík

    (1890-1968)

    Borovice u Jetříchovic

    Položka č.: 214077

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:18

    akvarel, papír, 1969, 30 x 21 cm, sign. PD Zejbrlík, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u K. Reisnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Janeček

    Kreslíř

    Položka č.: 214083

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:19

    litografie, 1942, 31 x 26 cm, sign. PD Janeček 1942, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Na pražských barikádách

    Položka č.: 214084

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:20

    litografie, 1945, 30,5 x 41,3 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Pátého května v poledne

    Položka č.: 214086

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:21

    lept, 1945, 33 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, při okraji přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Naši osvoboditelé

    Položka č.: 214088

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:22

    suchá jehla, 1945, 16,9 x 24,8 cm, sign. PD Arno Nauman, při okrajích pokrčený, lehce roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 214089

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:23

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Ondráš

    Položka č.: 214091

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:24

    litografie, 47 x 30 cm, sign. PD AStrnadel, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Janeček

    Kytice ve džbánu

    Položka č.: 214092

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:25

    litografie, 1941, 31 x 40 cm, sign. PD Janeček 41, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 214094

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:26

    litografie, 1946, 22,5 x 36,1 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Vzpoura

    Položka č.: 214095

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:27

    dřevoryt, 23,5 x 35,6 cm, sign. PD K. Štěch, při okraji přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Loďky

    Položka č.: 214096

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:28

    litografie, 26,2 x 39 cm, sign. PD Ant. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zimní motiv

    Položka č.: 214755

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:29

    litografie, 44 x 59 cm, sign. PD J. Grus, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 214796

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:30

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:31

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz

    Položka č.: 215259

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší I.

    Položka č.: 215538

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:33

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 12/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší II.

    Položka č.: 215539

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:34

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 13/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 215827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:35

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Květ, plod

    Položka č.: 215844

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:36

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Jan Otava, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pražský hrad

    Položka č.: 215854

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:37

    ocelorytina, 11 x 7,2 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Salla terrena

    Položka č.: 215858

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:38

    ocelorytina, 12,5 x 11,5 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha - Belveder

    Položka č.: 215860

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:39

    ocelorytina, 11 x 18 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Týnský chrám

    Položka č.: 218075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:40

    lept, 31,5 x 24,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasáček

    Položka č.: 218076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:41

    akvatinta, 18,8 x 29,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)