• Rosemary Bird

    Obřad země

    Položka č.: 241116

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:07

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava muže

    Položka č.: 241117

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:08

    tuš, papír, 1947, 16 x 10 cm, sign. PD Hudeček 47, rám, v Galerii Moderna v roce 2014, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava ženy

    Položka č.: 241118

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:09

    tuš, papír, 1945, 19 x 14,5 cm, monogr. LD FH 25.I. 45, rám, v Galerii Moderna v roce 2014, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Václav Boštík

    (1913-2005)

    Množina

    Položka č.: 241119

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:10

    kombinovaná technika, papír, 1995, 9 x 14 cm, rám, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, později UB 12 a Nové skupiny

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Milan Laluha

    (1930-2013)

    Položka č.: 241120

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:11

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Debata

    Položka č.: 241121

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:12

    tuš, akvarel, koláž, papír, 28, 5 x 42 cm, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Přívoz u řeky

    Položka č.: 241122

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:13

    tempera, papír, 1990, 28 x 40 cm, sign. PD Vilém Plocek 1990, rám, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 241123

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:14

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 241124

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:15

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 241125

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:16

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 241126

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:17

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Pád burzy

    Položka č.: 241127

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:18

    akryl, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD GRIMMICH 18, obrazy Igora Grimmicha svojí barevností posouvají zobrazenou realitu na hranici imaginace. Absolvent Rittsteinova atelieru je ve svém výrazu snadno rozpoznatelný. Snová rovina jeho obrazů se někdy stupňuje až do atmosféry apokalypsy, která je sa…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • František Hubatka

    Chlapec s hlavou na stranu

    Položka č.: 241128

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:19

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Jan Chaloupek

    Babí léto

    Položka č.: 241129

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:20

    akryl, plátno, 2019, 40 x 50 cm

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Martin Šárovec

    Portrét dívky

    Položka č.: 241130

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:21

    olej, sololit, 2008, 45 x 30 cm, sign. vzadu Šárovec 08, rám, studium alternativního a loutkového divadla na DAMU, žák P. Nešlehy, B. Jirků a S. Diviše na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Chlup

    (1985)

    Žlutý expres

    Položka č.: 241131

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:22

    olej, plátno, 2007, 60 x 100 cm, sign. PD Jan Chlup 07

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Tamara Šipicki

    (1995)

    Z cyklu Vegetace

    Položka č.: 241132

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:23

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Odpoledne na Olšanech

    Položka č.: 241133

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:24

    olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, absolvent AVU v Praze (2014) mluví o své tvorbě takto:"Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem n…

  • následovník Geoge Fullera

    (1822-1884)

    A steamboat race on a Mississippi River

    Položka č.: 241134

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:25

    kolorovaná litografie, 1859, 44,8 x 65 cm, LD monogr. 1859, rám, restaurováno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Bohumil Jaroněk

    (1866-1933)

    Beskydy

    Položka č.: 241135

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:26

    barevný dřevoryt, 43,5 x 60 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Figures decoratives

    Položka č.: 241136

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:27

    litografie, 38 x 26,5 cm, značeno LD Figures decoratives, par A. M. Mucha, rám, Vydáno: Librairie Centrale des Veaux Arts - Paris, na papíře drobounké skvrnky. V roce 1902 vydal Mucha pod názvem Documents décoratifs soubor 72 tabulí kreslených tužkou jako stylové předlohy pro umělecká řemesla. Soubo…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Toaleta

    Položka č.: 241137

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:28

    litografie, 1943, 35 x 26 cm, sign. LD J. Obrovský 43, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Georges-Henri Rouault

    (1871-1958)

    Satan

    Položka č.: 241138

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:29

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Anděl

    Položka č.: 241139

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:30

    litografie, 1988, 30 x 21,63 cm, PD monogr. * 88, č. 6/50 A, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, přeložený v cca jedné třetině, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Zábava

    Položka č.: 241140

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:31

    lept, 1952, 15,8 x 20 cm, sign. PD J. Kotík 52, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • František Muzika

    (1900-1974)

    Postava

    Položka č.: 241141

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:32

    kombinovaná technika, dřevoryt, akvarel, papír, 1946, 18,5 x 12 cm, sign. PD F. Muzika 46, rám, č. 248/300, žák prof. Loukoty, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pieta

    Položka č.: 241142

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:33

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Slézy

    Položka č.: 241143

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:34

    mezzotinta, 1983, 46,3 x 33,8 cm, sign. PD Čepelák 1983, rám, č. 18/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 829

    Položka č.: 241144

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:35

    akvatinta, 1992, 45 x 64 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 10/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Alena Kučerová

    Vyjížďka

    Položka č.: 241145

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 15:36