• Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223807

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:51

    litografie, 18,5 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 46/200, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Pohled na kamenný most v Písku

    Položka č.: 223808

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:52

    litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Krajina

    Položka č.: 223809

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:53

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    Položka č.: 223810

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:54

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    Položka č.: 223811

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:55

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    Položka č.: 223812

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:56

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:57

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:58

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina se snopy

    Položka č.: 223817

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:59

    olej, plátno, 45 x 56 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • K. Heller

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 224007

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:00

    olej, karton, 1939, 33,5 x 44 cm, sign. PD K. Heller 39, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Rác

    (1942)

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:01

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:02

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:03

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rumen Sazdov

    (1959)

    Sad

    Položka č.: 224550

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:04

    olej, plátno, 1993, 30 x 40 cm, sign. LD Sazdov 93, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Žena

    Položka č.: 224568

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:05

    olej, plátno, překližka, 2001, 22 x 16 cm, sign. PD B. Waageová 01, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:06

    suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 97/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Strom s chorošem

    Položka č.: 224856

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:07

    lept, 14,9 x 12 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:08

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Barokní hudba

    Položka č.: 224930

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:09

    litoofset, 12 x 12 cm, monogr. PD B.J., č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista Š

    Spící muž

    Položka č.: 225124

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:10

    uhel, papír, 24,5 x 19 cm, monogr. PD Š, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Holubice

    Položka č.: 225144

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:11

    lept, 1984, 18 x 12,1 cm, sign. PD Vl. Tesař 84, č. 107/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 225836

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:12

    olej, plátno, 36 x 44 cm, sign. LD Žižka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    (1949)

    Česká krajina

    Položka č.: 225929

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:13

    lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:14

    tisk s kresbou, 2015, 29,5 x 41,5 cm, uprostřed: Slíva was here 27.11.15, pasparta, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Laube?

    Akty

    Položka č.: 225944

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:15

    monotyp, 49,5 x 35 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lothar Sell

    (1939-2009)

    Odpočinek pod stromem

    Položka č.: 225945

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:16

    dřevoryt, 1973, 14,8 x 42,3 cm, sign. PD LSell 73, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:17

    olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Košvanec

    Vesnice

    Položka č.: 226027

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:18

    akvarel, papír, 1964, 25,3 x 56,5 cm, sign. LD Košvanec 64, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    Položka č.: 226107

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:19

    akvatinta, 9 x 12,4 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší s jahodama a holí na zřícenině

    Položka č.: 226144

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 16:20

    dřevoryt, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook